FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Jak rozreklamować stronę w internecie? - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.info)
+-- Dział: Webmastering (https://forumreklamowe.info/Forum-Webmastering)
+--- Dział: Marketing internetowy (https://forumreklamowe.info/Forum-Marketing-internetowy)
+--- Wątek: Jak rozreklamować stronę w internecie? (/post-Jak-rozreklamowa%C4%87-stron%C4%99-w-internecie)

Strony: 1 2 3


Jak rozreklamować stronę w internecie? - Koszko - 04-14-2015

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to koniecznie powinieneś skontaktować się z Agencją SEO http://www.nowapozycja.pl/, która zadba o optymalizację Twojej strony internetowej oraz jej skuteczną promocję Smile


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - ostry - 04-28-2015

A czy zwracacie uwagę na przykład na grono specjalistów znajdujących się w takiej firmie. Mnie na przykład przyciągnęła uwagę ta oferta - agencja interaktywna warszawa. Uważam, że firma oferuje naprawdę szeroką ofertę marketingową, w której współpracuje większe grono osób.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - pawa - 06-08-2015

Ja np. trafiłam na Port Biznesu, agencja reklamowa w Warszawie, która oferuje swoje usługi, ale również pisze interesujące artykuły jak budować, promować markę w internecie, jak pozycjonować stronę internetową . Co ciekawe agencja ta specjalizuje się też w dziedzinie takiej jak projektowanie stron internetowych.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - gosc - 07-06-2015

Nie robiłabym tego na własną rękę, strategia marketingowa musi być zaplanowana od a do z. Coraz bardziej popularną forma reklamy jest platforma internetowa, na której odbywa się interakcją pomiędzy marką a konsumentami. Chodzi dokładnie o programy lojalnościowe, przykłady http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/ Jest to świetna forma reklamy, sposób na zwiększenie sprzedaży oraz zyskanie klientów. Zachęcam do zapoznania się tematem.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - KrystynP - 10-15-2015

Najlepiej znaleźć jakiś speców od pozycjonowania poprzez google,


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - WeronikaBB - 12-15-2015

Najlepszym rozwiązaniem jest promocja równoległa na różnych platformach: fb, AdWords, pozycjonowanie.
Polecam agencję: www.brandbay.pl


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - fotoklika - 02-05-2016

Jest wiele sposobów reklamy strony w internecie. Istotne jest pozycjonowanie, reklama adwords oraz działania social media. W zależności od branży biznesu można rozważać różne rozwiązania marketingowe.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - gosc - 03-09-2016

Dobrze radzą inni użytkownicy, żeby zlecić profesjonalnej firmie pozycjonowanie strony. Nieumiejętne korzystanie np. z adwords nie dość,  że nie przyniesie efektu, to wygeneruje duże straty. Dlatego, albo samemu się poświęci czas na naukę, albo zatrudni się firmę.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - marysia8383 - 04-24-2016

Pozycjonowanie to tylko część działań, które można przeprowadzić w ramach promocji strony i zwiększenia ruchu na niej. Ja uważam, że warto zainwestować w kampanie mailingową. Dobrze skonstruowany mailing, oparty na dobrej bazie danych będzie skuteczną formą promocji strony wśród społeczności internetowej. Jeśli rozważasz taką promocję skontaktuj się z firmą Marketing Relacji, z pewnością Ci pomogą.


RE: Jak rozreklamować stronę w internecie? - onek - 04-28-2016

Zanim się zabierzecie za reklamę strony w internecie sprawdźcie czy aby macie wersję mobilną lub responsywną, bo inaczej nie macie co liczyć na ruch z urządzeń mobilnych, a dziś coraz więcej ludzi właśnie w ten sposób korzysta z internetu. Jakbyście chcieli wiedzieć więcej na ten temat to polecam bardzo dobry artykuł http://funkymedia.pl/mobilny-armagedon.html