Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozreklamować stronę w internecie?
#1
Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to koniecznie powinieneś skontaktować się z Agencją SEO http://www.nowapozycja.pl/, która zadba o optymalizację Twojej strony internetowej oraz jej skuteczną promocję Smile
Odpowiedz

#2
A czy zwracacie uwagę na przykład na grono specjalistów znajdujących się w takiej firmie. Mnie na przykład przyciągnęła uwagę ta oferta - agencja interaktywna warszawa. Uważam, że firma oferuje naprawdę szeroką ofertę marketingową, w której współpracuje większe grono osób.
Odpowiedz

#3
Ja np. trafiłam na Port Biznesu, agencja reklamowa w Warszawie, która oferuje swoje usługi, ale również pisze interesujące artykuły jak budować, promować markę w internecie, jak pozycjonować stronę internetową . Co ciekawe agencja ta specjalizuje się też w dziedzinie takiej jak projektowanie stron internetowych.
Odpowiedz

#4
Nie robiłabym tego na własną rękę, strategia marketingowa musi być zaplanowana od a do z. Coraz bardziej popularną forma reklamy jest platforma internetowa, na której odbywa się interakcją pomiędzy marką a konsumentami. Chodzi dokładnie o programy lojalnościowe, przykłady http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/ Jest to świetna forma reklamy, sposób na zwiększenie sprzedaży oraz zyskanie klientów. Zachęcam do zapoznania się tematem.
Odpowiedz

#5
Najlepiej znaleźć jakiś speców od pozycjonowania poprzez google,
Odpowiedz

#6
Najlepszym rozwiązaniem jest promocja równoległa na różnych platformach: fb, AdWords, pozycjonowanie.
Polecam agencję: www.brandbay.pl
Odpowiedz

#7
Jest wiele sposobów reklamy strony w internecie. Istotne jest pozycjonowanie, reklama adwords oraz działania social media. W zależności od branży biznesu można rozważać różne rozwiązania marketingowe.
Agencja Reklamowa Fotoklika   Sleepy
Odpowiedz

#8
Dobrze radzą inni użytkownicy, żeby zlecić profesjonalnej firmie pozycjonowanie strony. Nieumiejętne korzystanie np. z adwords nie dość,  że nie przyniesie efektu, to wygeneruje duże straty. Dlatego, albo samemu się poświęci czas na naukę, albo zatrudni się firmę.
Odpowiedz

#9
Pozycjonowanie to tylko część działań, które można przeprowadzić w ramach promocji strony i zwiększenia ruchu na niej. Ja uważam, że warto zainwestować w kampanie mailingową. Dobrze skonstruowany mailing, oparty na dobrej bazie danych będzie skuteczną formą promocji strony wśród społeczności internetowej. Jeśli rozważasz taką promocję skontaktuj się z firmą Marketing Relacji, z pewnością Ci pomogą.
Odpowiedz

#10
Zanim się zabierzecie za reklamę strony w internecie sprawdźcie czy aby macie wersję mobilną lub responsywną, bo inaczej nie macie co liczyć na ruch z urządzeń mobilnych, a dziś coraz więcej ludzi właśnie w ten sposób korzysta z internetu. Jakbyście chcieli wiedzieć więcej na ten temat to polecam bardzo dobry artykuł http://funkymedia.pl/mobilny-armagedon.html
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016