Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasiłek dla bezrobotnych: podstawy prawne
#1
Tracąc zatrudnienie, pierwszym miejscem, do którego się kierujemy, jest urząd pracy. Zarejestrowanie się jako osoba bezrobotna nie zawsze jednak niesie ze sobą możliwość otrzymania zasiłku. Więcej informacji na : http://www.zporadnikaprawnika.pl/article_10.htm
Odpowiedz
#2
Jeśli ktoś ma wątpliwości czy prawo jest respektowane i poprawnie interpretowane, zawsze może skontaktować się z prawnikiem. Są firmy takie jak np. ta http://lawspace.com.pl/corobimy.php , które wydają opinie prawne online. Można przesłać im skan dokumentu, a prawnicy szybko ocenią czy decyzja została wydana słusznie czy też nie.
Odpowiedz
#3
Witam ale to nie jest takie proste prawnik sobie dość sporo liczy
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem, zamiast liczyć na łaskę i niełaskę US, lepiej poszukać nowej pracy. Sama swego czasu też z dnia na dzień straciłem stałe źródło dochodu, ale nie załamałem się, zacząłem regularnie przeglądać oferty na http://praca.gratka.pl i w końcu udało mi się znaleźć bardzo ciekawą pracę. Z resztą stronka przeszła ostatnio małą modernizację i teraz znacznie łatwiej jest się po niej poruszaćSmile
Odpowiedz
#5
Jest wiele programów wsparcie dla młodych przedsiębiorców np. http://rachunek.net.pl/program-aktywizac...iebiorcow/ Może warto skorzystać z takiej pomocy, jeśli masz fajny pomysł na biznes.
Odpowiedz
#6
Obecnie w Polsce są dosyć szerokie wsparcie dla osób potrzebujących i każdy, kto jest zainteresowany tematem, może się dowiedzieć o tym więcej. Zobacz jak wygląda kwestia zasiłków rodzinnych i innych typów wsparcia dla rodzin, które z różnych przyczyn znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.
Odpowiedz
#7
W internecie można wszystko znaleźć, nie jest to szczególnie trudne, a przepisy prawa są powszechnie dostępne dla każdego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości