Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pozyskać klientów, czyli jak zostać rekinem biznesu!
#31
W najprostszy i najszybszy sposób klientów można pozyskać poprzez specjalistyczne bazy danych z http://www.infobrokering.com.pl/, w których znajdują się klienci, którzy często kupują rzeczy jakie sprzedajemy. Tyczy to się też innych biznesów nie koniecznie takich, które czerpią korzyści ze sprzedaży ale np. przyjmują zlecenia na jakieś przedsięwzięcia.
Odpowiedz

#32
Dobym sposobem jest zastosowanie marketingu smsowego. Taki bezpośredni kontakt z klientem, czasmi jest najbardziej skuteczną metodą. Moja firma rozpoczęła działania smsami marketingowymi poprzez platformę playsms. Współpraca z nimi jest bardzo owocna.
Odpowiedz

#33
Myślę, że dobrym pomysłem we współczesnych czasach jest marketing internetowy. Kampanie na Facebooku, SEO, SEM czy mailingi to najlepsze pomysły. Tym bardziej, że teraz jak nie istniejesz w internecie to Cię w ogóle nie ma.
Sprawdzony system dla Twojej firmy? Koniecznie sprawdź https://ax-dynamics.com/pl/microsoft-dynamics-ax
Odpowiedz

#34
Warto też rozważyć zamówienia publiczne, to pewne pieniądze i większości przypadków przystąpienie do przetargu jest proste. Warto wcześniej poczytać trochę na ten temat, aktualnych przepisów itp. tutaj https://www.portalzp.pl/dokumenty-od-wyk...-9176.html jest trochę o potrzebnych dokumentach.
Odpowiedz

#35
(11-30-2018, 10:09)iwonaa92 napisał(a): Warto też rozważyć zamówienia publiczne, to pewne pieniądze i większości przypadków przystąpienie do przetargu jest proste. Warto wcześniej poczytać trochę na ten temat, aktualnych przepisów itp. tutaj https://www.portalzp.pl/dokumenty-od-wyk...-9176.html jest trochę o potrzebnych dokumentach.

Nie jest łatwo, trzeba dużo czasu poświęcić, jeżeli firma przynosi zyski, to najlepiej zlecić to profesjonalistom.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016