FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: czego brakuje sklepom internetowym?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A co Waszym zdaniem mocno usprawniłoby składanie zamówień, płatności albo generalnie użytkowanie sklepów?
Ja na przykład zamawiam sporo płyt, książek i filmów - ot, taki kulturalny człowiek ze mnie Wink I kupuję w wielu różnych miejscach. W efekcie w jednym sklepie często widzę sugestię - albo dostaję maila - dotyczącą rzeczy, którą już posiadam. I nijak nie da się tego wyłączyć! Myślę, że osoby projektujące sklepy internetowe powinny przedstawić jakieś rozwiązanie tego problemu. A sądząc po https://afterweb.pl/projektowanie-i-twor...rnetowych/ nikt nawet o tym nie myśli. To ja im podpowiem, co mogliby zrobić. Na przykład wirtualną półkę, gdzie użytkownik pokazywałby co ma. Dla sklepu byłaby to też cenna informacja z uwagi na personalizację.
Myślicie, że takie rozwiązanie byłoby wykonalne i stosowane przez kupujących?
Według mnie często brakuje małych rozmiarów, dla mniejszych osób
Czasem brakuje niektórych form wysyłki, co jest dosyć uciążliwe i irytujące
Bardzo ważna jest responsywna, dobrze zaprojektowana strona, która będzie łatwa w obsłudze i nawigacji.
Jak nie da, jak da? Wystarczy cofnąć zgodę na wysyłanie newslettera Smile
Ciężko powiedzieć tak ogólnie
Myślę, że sklepom brakuje przede wszystkim dobrej reklamy.
Pomysłowej reklamy, tego moim zdaniem brakuje
Najczęściej brakuje jakiegoś przewodnika po rozmiarach, który będzie rzeczywiście adekwatny