FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Jak wygląda teraz wybór hotelu? - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.info)
+-- Dział: Reklamy usług. (https://forumreklamowe.info/Forum-Reklamy-us%C5%82ug)
+--- Dział: Turystyka. (https://forumreklamowe.info/Forum-Turystyka)
+--- Wątek: Jak wygląda teraz wybór hotelu? (/post-Jak-wygl%C4%85da-teraz-wyb%C3%B3r-hotelu)Jak wygląda teraz wybór hotelu? - Tarun - 02-19-2021

Jak szukacie hotelów na co zwracacie uwagę? Chciałbym wyjechać w góry, ale sam nie wiem jak to teraz wygląda. Czy ceny mogły jakoś podskoczyć przez zamknięcia itp.?

Znalazłem fajny hotel, który kiedyś ktoś polecił http://www.hotelcrocus.pl/basen-hotel-z-basenem z takimi dodatkami jak BASEN i SPA. Co sądzie o noclegu w takim miejscu?


RE: Jak wygląda teraz wybór hotelu? - gigi - 04-15-2021

Witaj. Faktycznie z zakwaterowanie w zakopanem może być ciężko. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Mogę się podzielić z Tobą moim ulubionym miejscem. Z mężem postawiliśmy na apartamenty JLS. Jeśli chcesz troszkę luksusu, to zobacz ich apartament Dream Wood. Wewnątrz jest jacuzzi i sauna.


RE: Jak wygląda teraz wybór hotelu? - Linvail - 04-30-2021

No różnie z tym bywa, niektóre hotele zamknięte, ale teraz znowu mają luzować obostrzenia, więc będzie łatwiej. Od siebie mogę polecić hotel w centrum Gdańska https://www.granohotels.pl/hotelgrano bardzo dbają o bezpieczeństwo w kwestii covida i ogólnie rzecz biorąc, jest to świetnie zlokalizowane miejsce.


RE: Jak wygląda teraz wybór hotelu? - pers - 05-12-2021

Serwisów pomocnych przy wyszukiwaniu noclegów nie brakuje.