Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ile trzeba agencji reklamowych...
#1
... żeby skutecznie promować jakąś firmę albo produkt we WSZYSTKICH możliwych kanałach?
Bo jak tak pobieżnie patrzę, to każda specjalizuje się w czymś innym. Jedna w mediach społecznościowych, druga reklamach w Google, trzecia w marketingu eventowym, ta http://reklama-efekt.pl/agencja-reklamowa/ w przygotowaniu druków, tamta produkuje spoty i materiały video, a owamta zajmuje się "zakupem mediów".
No to ile umów trzeba by podpisać, żeby działać i reklamować się na każdym możliwym polu? IMHO chyba więcej niż 10, i to grubo...
Odpowiedz

#2
Jedna? Jak znajdzie się porządną firmę, to po co sięgać po więcej? Reklamami online na szeroką skalę zajmuje się większość takich firm.
Odpowiedz

#3
Trudno powiedzieć, ale nie każda agencja oferuje pełen zakres usług marketingowych. Pewnie innej będzie trzeba zlecić promocje online, a innej offline. Jeśli masz gotowe projekty, to w takich drukarniach https://retio.pl/ możesz od razu zamawiać druk reklamowe.
Odpowiedz

#4
No tylko jedna dobra Smile
Odpowiedz

#5
Pytanie dosyć pokrętne, bo tak naprawdę powinno się mieć jedną agencję, ale taką z prawdziwego zdarzenia. Agencji reklamowych w tej chwili nie brakuje to fakt. Ale jak się okazuje nie na wszystkie można liczyć. Zreszta każda specjalizuje się w konkretnych działaniach. W zakresie obsługi w social mediach na pewno fajny kontakt jest z tą agencją http://realtimemarketing.pl/ Nam rzeczywiscie podpasowali, bo są i kreatywni, ale i znają się na swoim fachu bez ściemniania. W tej chwili moim zdaniem clue biznesu są social media, a oni naprawde znają sie na tym, co zreszta widac po ich portfolio
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016