Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj na YouTube
#1
Kurs to ponad 5 godzin materiału wideo i audio, który pomoże początkującym i tym bardziej zaawansowanym twórcą osiągnąć sukces na portalu YouTube.

W kursie znajdują się zarówno lekcje dot. analityki, współpracy, konkretne przykłady jak i gdzie zarabiać. 

Kurs dedykowany zarówno do niewielkich firm, które chciałby osiągnąć sukces w video marketingu jak i do młodych osób, które szukają pomysłu na siebie.

Zapraszam na stronę: http://bit.ly/ZarabiajNaYouTube
Odpowiedz

#2
Sama myślę od jakiegoś czasu o wrzucaniu moich filmików przyrodniczych na YT. Bardzo lubię filmować przyrodę i myślę, że nawet mi to wychodzi. Myślicie, że jest zapotrzebowanie na tego typu rzeczy? że ludzie będą to oglądać?
Odpowiedz

#3
Czy ja wiem, mnie taka tematyka nie interesuje, więc nie wiem, czy jest na to zapotrzebowanie. Chociaż z drugiej strony nie takie głupoty ludzie wrzucają na YT i mają oglądalność, więc może warto po prostu spróbować.
Odpowiedz

#4
Wiadomo, że nie każdy jest miłośnikiem przyrody, ale mam wrażenie, że teraz dużo ludzi lubuje się w takich rzeczach - oglądanie filmików, zdjęć "dzikiej przyrody" jest teraz moim zdaniem, modne. I faktycznie na fali tej mody możesz odnieś na YT jakiś tam sukces, jeśli faktycznie to co robisz jest fajne. Warto np. trochę nad każdym filmikiem popracować i go obrobić np. za pomocą programu vegas pro, dzięki któremu przeprowadzić profesjonalną edycję audio i wideo. Ten program ma opcje stabilizacji obrazu, precyzyjnego śledzenia ruchu (to może ci sie bardzo przydać) i pełna obsługę wideo 360 stopni. Na pewno dzięki obróbce filmiki będą bardziej profesjonalne i mogą się spodobać większej liczbie osób, a o to przecież chodzi na YT. Życzę powodzenia![url=https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro][/url]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016