Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zachowaj istnienie swojej pracy - połącz swoje forum z moim
#1
Ci co mnie znają, wiedzą o mnie co nieco, jednak napiszę tutaj małe wprowadzenie do tematu.
Mam nadzieję, że dział, który wybrałem jest w miarę odpowiedni, jeżeli nie, proszę o przeniesienie.

Otóż, forami internetowymi zajmuję się już kilka lat. Na przestrzeni tego całego czasu, który poświęciłem forom internetowym, widziałem różne projekty.
Niektóre były naprawdę świetne i dobrze wyglądające, jednak losy niektórych projektów toczyły się dość niezrozumiale dla mnie.
Widziałem fora, które były bardzo ładnie rozwinięte jak i te, które były małe. Wiele z nich jednak padało. A to z braku pieniędzy na utrzymanie, a to komuś ktoś włamał się na serwer, bywali też ludzie, którym brakło zapału i opuszczali swoje fora, skazując swoją pracę jak i pracę innych na śmierć.

Temat ten kieruję właśnie do takich osób, którym zabrakło zapału na dalsze prowadzenie swoich forów.
Jeżeli posiadasz forum, z którego wiesz, że już nic nie będzie, daj zaistnieć postom i tematom ze swojego forum gdzie indziej.
Ciebie nie kosztuje to nic, jednak będziesz żyć ze świadomością, że ludzie, z którymi pracowałeś/pracowałaś nie zostali do końca zrobieni w bambuko Smile

Bardzo chętnie przyjmę pod swoje skrzydła jakieś fora wielotematyczne, komputerowe i jakieś inne, ciekawe projekty.
Z góry mówię, że nie jestem zainteresowany fuzjami z ludźmi, którzy chcieliby sobie dojść do władzy na forum a sami na wejściu posiadają fora z tysiącem postów - nie oszukujmy się, byłoby to śmieszne. Na moim forum rangi mają osoby, które pracowały na zaufanie moje jak i innych.

Jak wyglądałaby cała operacja?
1.) Kontaktujesz się ze mną poprzez mail
Kod:
kontakt@schizo.pl
lub GG
Kod:
3388992
2.) Po przedstawieniu mi swojego projektu, otrzymujesz ode mnie odpowiedź czy jestem chętny na przyjęcie danego forum do siebie.
3.) Ustalasz sprawę ze swoimi użytkownikami - kto nie chce, aby jego konto czy posty były przenoszone, musi dać Tobie znać. Nie chciałbym robić czegoś wbrew jego woli. Każdy ma swoje zdanie i szanuję to, jeżeli ktoś stwierdza, że nie chce przenieść swojego konta, postów czy czegokolwiek na moje forum.
4.) Po ustaleniu szczegółów, udostępniasz mi swoją bazę danych lub najlepiej dostęp do konta Administratora na forum plus FTP i kopiuję sobie to, co jest mi potrzebne.
5.) Po przeniesieniu całości na swój serwer, zaczynam moderację całości, odrzucając jednocześnie duble tematów czy posty osób, które nie wyraziły zgody.
6.) Przenosimy ręcznie wy-moderowaną całość na forum.
7.) Wysyłam użytkownikom z Twojego forum mail z informacją o przeniesieniu postów.

Na koniec, pewnie interesuje Cię:
Dlaczego podejmuję się takiego czegoś?

Podejmuję się takich operacji dlatego, że nie lubię jak marnuje się czyjaś praca. Nie ukrywam też, że zachowując posty innych, automatycznie pomagam swojemu forum w dalszym rozwoju. Tak więc korzystam na tym ja, użytkownicy Twojego forum oraz użytkownicy z mojego forum, którzy automatycznie mają więcej do czytania Smile


Pozdrawiam
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016