Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z kim się pozycjonjecie?
#1
Sami pozycjonujecie swoje witryny, czy może zlecacie je komuś innemu?JA samodzielnie pozycjonowałam dopóki google nie wlepił mi filtra. teraz z kłopotów wyciągają mnie ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/index.html . Niestety nie jest to wcale takie łatwe. gdybym wcześniej wiedziała ile problemów sobie narobię, to pewnie nawet bym nie próbowała samodzielnego pozycjonowania. No, ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie. teraz wiem, że nie można szybko pozycjonować i zbyt nachalnie. Poza tym jak sie okazało moje pozycjonowanie było mało skuteczne bo miałam mnóstwo błędów w kodzie strony oraz jej treści. teraz już nie będę robiła czegoś o czym nie mam zielonego pojęcia. Chłopaki z ditum powoli starają się wyjść na prostą i jest już trochę lepiej.
Odpowiedz

#2
Witam, ja polecam firmę http://devilart.pl oni wiedzą co robią
Odpowiedz

#3
Samodzielne pozycjonowanie jest pracochłonne i faktycznie mało pomocne. Mozna sobie narobić więcej szkód niż pożytku. Warto zamówić pozycjonowanie strony w jakieś firmie.
Odpowiedz

#4
Każdy będzie pewnie miał swojego faworyta. Ale to dobrze, zawsze można porównać kilka ofert. Ja dodaję namiary na Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/ . Mają doświadczenie i wiedzą jak dobrze pozycjonować, by nie być narażonym na bana czy filtry.
Odpowiedz

#5
Lepiej zlecić to specjalistom, chyba że samodzielnie się to dobrze robi.
Odpowiedz

#6
Ja pozycjonuję się sam Smile Wiedzę staram się pozyskiwać z wielu źródeł na ten temat. Czytam też wszystkie publikacje i zalecenia Google - czego nie robić, a na co zwrócić szczególną uwagę.
Odpowiedz

#7
Próbowałam sama, ale jednak było to dla mnie nieco trudne i pracochłonne. Zaczęłam się rozglądać w pobliżu i najbardziej sensowną wydała mi się oferta firmy https://seofabryka.pl/. Nie współpracujemy długo, ale ja już widzę efekty. Bez tego chyba musiałabym zamknąć działalność chyba. A jednak ruch na stronie się zwiększył i klientów przybyło.
Odpowiedz

#8
Ja kiedyś szukałam firmy SEO i okazało się, że wychodzi to dość drogo. Na początek warto popróbować samemu, a jeśli mam polecić firmę to Bluerank. Z tym, że z małym budżetem to raczej nie ma sensu do nich pisać. Po prostu mają takie zasady, że chcą rozmawiać, gdy się im zaoferuje większą kwotę.
Odpowiedz

#9
Samemu to można narobić więcej problemów aniżeli pożytku. Temat jak każdy inny, aby być w nim dobrym trzeba spędzić nad nim kupę czasu, lepiej więc zlecić to komuś kto się na tym zna aniżeli tracić własny czas na w większości wypadków nieudolne próby.
Odpowiedz

#10
Ja pozycjonuję się sam. Dbam sam o optymalizację strony i linki do niej przychodzące. Monitoruję też wszystko w Google Webmaster Tools i Analytics.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016