Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór konta bankowego
#11
Ja tam korzystam z usług banku z lwem w logo ^^ I póki co chwalę sobie, nie zawiedli mnie jeszcze w żadnym aspekcie Smile
Odpowiedz

#12
A co sądzicie o banku BZWBK? Godny uwagi czy jednak lepiej gdzie indziej założyć konto osobiste?
Odpowiedz

#13
Ja też rozglądam się za nowym kontem, bo moje stare właśnie zwiększyło opłaty. Na stronie: http://wybieramkonto.pl/konto-osobiste są wskazóki, czym kierować się wybierając konto, na co zwrócić uwagę. Jest też ranking i analiza najlepszych kont. Dzięki temu nie trzeba szukać na różnych stronach, tylko można porównać, które konto będzie spełniało oczekiwania.
Odpowiedz

#14
(08-22-2017, 15:08)Eduardosek napisał(a): Ja tam korzystam z usług banku z lwem w logo ^^ I póki co chwalę sobie, nie zawiedli mnie jeszcze w żadnym aspekcie Smile

Mówisz o koncie osobistym ing? Faktycznie bank bardzo dynamicznie się rozwija, szczególnie jeśli chodzi o aplikacje internetową no i ofertę dla klientów indywidualnych więc mogę powiedzieć dobry wybór :-)
Odpowiedz

#15
Ja również sądzę, że konto Direct w ING Banku jest dobrą opcją dla tych,którzy mają jakieś dochody. Nie jedna porównywarka stawia je na jednym z pierwszych miejsc, a to dlatego, że za standardowe używanie rachunku nie ma prawie żadnych opłat. Prowadzenie konta darmowe, to samo wypłaty z bankomatów i internetowe przelewy zewnętrze. Moim zdaniem to już dużo.
Odpowiedz

#16
Zobaczcie sobie tutaj http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/ . Są tam najlepsze konta bankowe. Można się w ten sposób dowiedzieć, z których usług skorzystać. Moim zdaniem takie informacje są bardzo praktyczne, bo nie trzeba przeszukiwać wielu stron.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016