Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W nowej firmie
#61
Nie zapominaj również o takim podstawowym wyposażeniu biurowym https://www.biurfan.pl/artykuly-biurowe-cat-15 Gdy kupuje się droższy sprzęt czasem można zapomnieć o podstawowych rzeczach.
Odpowiedz

#62
Moja firma jest na rynku dopiero od niwdawna, dlatego zależy mi na jej jak najszybszej promocji. Chcę skorzystać z dostępnych źródeł jak najlepiej, dlatego zamawiam w https://frwarszawa.pl/stojaki-reklamowe-materialy-pos/ materiały POS, które znajdą się przede wszystkim w moim biurze.
Odpowiedz

#63
W nowo otwartej działalności z pewnością przyda się oprogramowanie do fakturowania i magazynu, które pomoże w przygotowaniu analizy i zestawienia, kontrola należności i zobowiązań oraz najważniejsze czyli wystawianie dokumentów sprzedażowych, zakupowych czy magazynowych https://www.pcbiznes.pl/ewa-faktury-i-magazyn/
Odpowiedz

#64
Polecam bardzo firmę https://www.cludo.pl/profesjonalny-system-call-center/ . Ja skorzystałam z ich usług i muszę powiedziećże jest to to czego szukałem od lat. Teraz mam zintegrowany kanał komunikacji z klientami. Moja obsluga klienta jets na najwyższym poziomie. Efektywność moich pracowników jest najwyższa od lat, Zobaczcie sobie na ich stronę internetową.
Odpowiedz

#65
Jeśli wchodzimy z nową firmą na rynek, jakimiś usługami i tak dalej, to w pewnym momencie będzie potrzebny lokal. A znalezienie takowego to czasem droga przez mękę, zwłaszcza w dużych miastach, a już na pewno w stolicy. Jeśli szukacie lokalu użytkowego w Warszawie albo innej przestrzeni komercyjnej, to polecam się zgłosić do http://loco-commercial.pl/nasze-uslugi/s...slugowych/ - oni pomagają znaleźć lokal użytkowy na sprzedaż w Warszawie, negocjować umowę lub warunki najmu, kupna czy dzierżawy. Z nimi jest zwyczajnie łatwiej i szybciej.
Odpowiedz

#66
http://compania.com.pl zobaczcie sobie na tą stronę. Jeśli chcecie aby wasza firma się rozwijała to ta firma może pomóc ci zbudować i rozwinąć swoją markę. Mają oni bardzo wiele klientów którzy skorzystali z ich oferty.  Jeśli chcesz przebudować swoją markę to możesz śmiało do nich napisać.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016