Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenie mieszkania
#1
Czy wiecie, że powinniście ubezpieczyć swoje mieszkanie? W zeszłym roku u mojego znajomego skradziono sporo cennych rzeczy i.. niestety jego rodzina nie otrzymała żadnego odszkodowania. W takiej sytuacji uratować nas może ubezpieczenie mieszkania. Polecam wam ciekawy artykuł: http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/nieruch...eczyc.html warto się zapoznać.
Odpowiedz

#2
Ubezpieczenie to oczywiście podstawa, warto je mieć.
Odpowiedz

#3
Może macie jakieś oferty mieszkań w okolicy Warszawy? Przeglądam tego typu oferty developerów - mieszkania żyrardów i powiem, że jest ich całkiem sporo. Na co zwrócić uwagę oglądając takie mieszkanie?
Odpowiedz

#4
Pewnie, że ubezpieczenie warto mieć. Nigdy nie wiadomo co nas czeka. Zanim jednak wybierzesz jakąś polisę doradzam lekturę tego artykułu http://blog.tueuropa.pl/1389-ubezpieczen...jac-polise - zdecydowanie może się przydać.
Odpowiedz

#5
Tez uważam, że ubezpieczenia są ważne, dlatego ubezpieczam siebie, rodzinę, dom, a jeszcze tez samochód. Właśnie mi się niedawno skończyło ubezpieczenie OC Zabrze i odnowiłem w tym samym miejscu, jest najlepsze http://silesiaubezpieczenia.pl/ Nigdy nie miałem problemu z odzysakniem odszkodowania.
Odpowiedz

#6
Ci wszyscy ubezpieczyciele to cwaniacy, żerują na nieświadomości ludzi i wymagają by płacić od groma za takie ubezpieczenia
Odpowiedz

#7
Myślę, że możecie zajrzeć również do ubezpieczenia mieszkaniowe wola. Znajdziecie tutaj pomoc doradców ubezpieczeniowych w wyborze najatrakcyjniejszej oferty ubezpieczeń, dostosowanej do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z firmą w celu przeliczenia składki w 14 dostępnych towarzystwach ubezpieczeniowych.
Odpowiedz

#8
Moja znajoma zdecydowała się na mieszkania żyrardów sprzedaż i powiedziała, ze w tej chwili bardzo chciałabym ubezpieczyć mieszkanie, bo w poprzednim skradziono jej wiele cennych rzeczy i niestety nie odzyskała za to pieniędzy...
Odpowiedz

#9
U mnie rodzice mają ubezpieczone budynki gospodarcze oraz dom. To jedna z najważniejszych rzeczy
Odpowiedz

#10
Ubezpieczenie mieszkania to bardzo ważna rzecz ale słyszałam, że mało osób posiada takie ubezpieczenie
Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016