Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transkrypcja nagrania Warszawa
#1
Transkrypcja nagrań na tekst to bardzo wytężona i nudna i wytężona robota, jeżeli dysponujesz jakieś materiały do przepisania na teksty, nie masz jednocześnie doświadczenia w przepisywaniu nagrań, nie lepiej jest marnować naszego czasu i sprawdzać swoich sił przy transkrypcji nagrań, a zatem z uwagi na to, że łatwo i kilka można toż przekazać specjalistom, jacy w bardzo niedługim momencie są w stanie przepisać każdą liczbę wywiadów. Wygodniej tenże czas poświęcić na rzecz pożyteczniejszego, czy także przełożyć się swoim zawodowym pracom oraz w bieżącym momencie wykonać kilka razy tyle prowadząc własną karierę.

Ceny za transkrypcje nie są na końcu duże, żeby starać się je tworzyć na indywidualną rękę. Wystarczy zapoznać się z propozycją marki wykonującej transkrypcje. Możemy tam między innymi przeczytać, że działanie na przykład 2 godzin nagrań zabierze im trochę godzin. Pomyśl teraz ile tobie zajmie zrealizowanie tych dwóch godzin? Tydzień? Dwa tygodnie? Więc warto kilkukrotnie się ponad tym pomyśleć
 czyli nie lepiej powierzyć takie zlecenie specjalistom?

Jakie materiały robimy? Wykonujemy między innymi transkrypcje w języku krajowym także w języku niemieckim. Realizujemy przepisywanie nagrań na tekst fokusów, nagrań pojedynczych lub zwykłe transkrypcje na potrzeby prac badawczych. Przepisujemy praktycznie wszystko. Przepisujemy też nagrania psychologiczne, nagrania etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już dziś zapoznać swoją ofertę.

Opłaty za przepisywanie nagrań chodzą do najniższych na bazarze, koszt zrealizowania 2 godzin materiału rozpoczyna się od 200 złotych, jeśli tobie spełnienie tych dwóch godzin zajmie tydzień albo dwa? To może już znasz co przygotować ze własnymi nagraniami. Lepiej zgłoś się do nas z razu także nie czekaj więcej również nie zastanawiaj się, bo kiedy widzisz daje nie jest warta świeczki.
Odpowiedz

#2
a na czym to w ogóle polega?
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016