Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposoby na ciekawa reklame
#1
Czy nie najlepszą reklamą dla każdej firmy w internecie jest zatrzymanie użytkownika a swoim serwisie jak najdłużej.
Ciekawe aplikacje np. na stronie banku za pomocą których można obliczyć zysk z lokaty, koszty kredytu itd. Obecnie jedynie obserwujemy formularze kontaktowe i nic poza tym i jak tu sobie zdobyć potencjalnego klienta.
To samo dotyczy innych branż, ciekawą opcją mogą być takie komponenty na stronie jak krzyżówki online, dynamiczne wykresy. Nie wystarczy już tylko ładna grafika i na niej uśmiechnięte Panie I Panowie. Era statycznych stron dobiegła końca, teraz czas na aplikacje internetowe, w dobrym tego znaczeniu, zamawiajmy ciekawe i funkcjonalne aplikacje.
Odpowiedz

#2
Rynek aplikacji rozwija się coraz bardziej, szczególnie w mediach społecznościowych. Jednak moim zdaniem nie można ograniczać się do innych, sprawdzonych metod. Ważna jest obecność w social mediach, wyszukiwarkach. A i nie zapominajmy o reklamie zewnętrznej! Smile
Odpowiedz

#3
Dziś jest wszystko tak zawalone reklamą, że naprawdę ciężko się przebić. Wydaje mi się, że najlepsza, skuteczna i tania reklama to reklama wirusowa. Tylko trzeba trafić z pomysłem, co wcale a wcale łatwe nie jest...
Odpowiedz

#4
Jeśli szukacie niestandardowej formy reklamy to wypróbujcie szeptany marketing. To obecnie dosyć popularna forma budowania wizerunku w sieci, a wiadomo, że obecnie klienci najpierw w Internecie szukają informacji o produktach i usługach.
Odpowiedz

#5
Skoro każdy poleca swoje usługi to i ja pozwolę sobie zarekomendować rozwiązanie do organizacji kompleksowego marketingu internetowego w firmie.

Jeżeli dysponujesz pracownikiem to kupując dostęp do fusionsystem.pl będziesz miał możliwość wydelegowanie na niego zabiegów pozycjonowania stron, zwiększania ruchu na twoim serwisie oraz wielu innych: rejestracji domen, instalacji stron bezpośrednio z panelu oraz wszystkie funkcje cms. Kompleksowe narzędzie do stworzenia sieci stron i zarządzania nimi beż żadnych dodatkowych inwestycji po stronie firmy: Wszystko działa w chmurze:-).

Szczerze polecam i zapraszam do kontakt;-)
[Obrazek: fusionsystemlogo.jpg]
Odpowiedz

#6
A co powiecie na reklamę w postaci torby papierowe. Osobiście uważam, że torby papierowe używane są codziennie i każdy zwraca na nie swoją uwagę nawet podświadomie, więc reklama będzie skuteczna i warto w nią zainwestować choćby z tego względu, że jest nie droga.
Odpowiedz

#7
(10-23-2013, 11:28)anakruzja napisał(a): Jeśli szukacie niestandardowej formy reklamy to wypróbujcie szeptany marketing. To obecnie dosyć popularna forma budowania wizerunku w sieci, a wiadomo, że obecnie klienci najpierw w Internecie szukają informacji o produktach i usługach.

O ile jest on zrobiony Smile fajnie
Odpowiedz

#8
Marketing szeptany rzeczywiście jest bardzo efektywny, jeżeli zrobi go profesjonalna firma. Zatrudniając do tego byle kogo możemy sobie jedynie zaszkodzić. Jeżeli chodzi o usługi typu projektowanie aplikacji, w przypadku większości firm rzeczywiście może się to sprawdzić. Wychodzenia naprzeciw potrzebom nowoczesnego klienta jest dziś w cenie.
Odpowiedz

#9
Podstawa to własna strona www, ale takich ofert na strony internetowe poznań jest wiele, na pewno więcej firm niż marketing szeptany, który jeszcze trzeba wiedzieć jak zrobić.
Odpowiedz

#10
Nawet najlepsza reklama, która pojawi się w internecie a widnieje na zasadzie banera, wyskakującego obrazka czy czegoś innego co jest tylko elementem strony, ma tylko chwilę - dosłownie ułamek sekundy na przykucie naszej uwagi.
Innowacja? Drukarki 3d sklep wprowadzą cię w najlepsze nowe technologie.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016