Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczna reklama?
#61
Co do powyższego, to przy wyborze agencji radzę kierować się referencjami - jeśli agencja jest dobra, to będzie miała czym się pochwalić. Co do tematu wątku, to skuteczność reklamy w dużym stopniu zależy od jej odpowiedniego dopasowana pod firmę, charakter jej działalności, zakres działań itp. Dla wielu firm najskuteczniejsza będzie reklama w mediach, zwłaszcza w telewizji - wyprodukowanie takiej reklamy można zlecić m.in. tu tradeone.eu. Dobre efekty można też uzyskać dzięki kampanii adwords połączonej z pozycjonowaniem, oraz kampanii na facebooku.
Odpowiedz

#62
najbardziej skuteczna reklama to reklama w internecie, gdyż jest to największe dostępne i najbardziej skuteczne medium
Odpowiedz

#63
najlepiej to chyba marketing szeptany
Odpowiedz

#64
Najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na kampanie content marketingowe, które prowadzą kilka różnych form reklamy w sieci. Tu macie fajnie opisane co można osiągnąć dzięki takiej formie marketingu https://www.wprost.pl/firmy-i-rynki/1005...wania.html .
Odpowiedz

#65
Moim zdaniem najlepsza forma reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama w adwords . Sami ustalamy budżet dzienny jaki przeznaczamy na taką reklamę, wybieramy miejsca w sieci w, których ma być ona wyświetlana a płacimy za nią dopiero wtedy jeśli jakiś użytkownik na nią kliknie. Stajemy się widoczni w sieci i sami kontrolujemy budżet takiej reklamy.
Odpowiedz

#66
Najrozsądniej chyba powierzyć promocję firmy jakiejś agencji reklamowej - taka reklama będzie bardziej skuteczna, choć i bardziej kosztowna. Gdybyście szukali agencji reklamowej w Opolu, to sporo dobrego słyszałam o Best Eye Studio, zwłaszcza jeśli chodzi o reklamę wideo - mają profesjonalny sprzęt i wielu fachowców, kręcą m.in. z powietrza (z drona), więcej tu http://www.besteyestudio.pl/filmowanie-z-powietrza/
Odpowiedz

#67
Tak, też uważam że fachowcy zajmą się reklamą najlepiej ale na własną rękę można też dodatkowo zamówić takie torby http://www.izisport.pl/produkty.html na których można zamówić też dowolny nadruk, uważam że takie atrakcyjne gadżety są idealną reklamą dla firmy
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016