Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczna reklama?
#1
Jestem właścicielem małej firmy produkującej produkty przemysłowe, które sprzedawane są w lokalnych sklepach. Ostatnio będąc w jednym z większych marketów natknąłem się na stojaki kartonowe, na których były ustawione soki pomarańczowe - wyglądało to dobrze, dlatego pomyślałem, że może u mnie coś takiego się przyda. Porozglądałem się trochę w internecie i znalazłem tę ofertę - http://www.emano.com.pl/oferta-projektow...rtonu.html. Czy ktoś z Was korzystał z takich kartonowych stojaków? Bądź kojarzy tę firmę? Byłbym wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie.
Odpowiedz

#2
Niektóre z tych stojaków wyglądają całkiem ciekawie, ale niestety sama tej firmy nie kojarzę. Radziłabym Ci najpierw zapoznać się dobrze z tematem i zastanowić się nad tym, czy taka reklama będzie skuteczna w przypadku Twojej firmy. Coś, co sprawdza się przy jednej działalności może ponieść klęskę przy drugiej. Jeżeli nie jesteś w stanie określić tego sam, zawsze skorzystać możesz z doradztwa marketingowego trivo.pl. To znakomici specjaliści, którzy spojrzą na Twój biznes z boku i oszacują, czy inwestycja w taką strategię reklamową przyniesie wymierne korzyści, czy może lepiej zainteresować się czymś innym.
Odpowiedz

#3
Warto dokładnie zapoznać się z ofertami firm, które oferują tego typu produkty. Najlepiej też zapytać o doradztwo, jak oni widzą reklamę Twojej firmy. ja korzystałem z drukarni APLA, która oferuje także różne produkty i usługi związane z oznakowaniem wewnętrznym. Oferta jest na tej stronie, gdyby kogoś interesował ten temat http://www.apla.eu
Zaproponowano mi kompleksowe usługi i już tak kilka razy korzystałem z tej drukarni, która przygotowuje dla mnie różne materiały, również w zakresie reklamy i oznakowania.
Odpowiedz

#4
Moim zdaniem najlepiej poszukać w internecie kilku firm oferujących tego typu stojaki i porównać oferty. Dobrze też poprosić o rekomendacje.
Odpowiedz

#5
Zawsze można popytać znajomych, z jakich usług w tym względzie korzystali.
Odpowiedz

#6
Możesz stosować takie stojaki, ale tylko jako jeden z rodzajów promocji. Warto mieć własną stronę www oraz odpowiednio ją pozycjonować. Warto promować swoją firmę również w mediach społecznościowych. Możesz nawet zamówić tablice rejestracyjnę z danymi kontaktowymi do swojej firmy http://www.agotablice.pl/oferta-ramki/ra...mochodowe/
Odpowiedz

#7
A czym się kierować przy wyborze firmy? Ceną czy marką?
Odpowiedz

#8
Najlepszą formą teraz reklamy jest sms. Dociera do wszystkich osób w bardzo szybki sposób i jest moim zdaniem bardzo skuteczna. Serwer sms oferuje takie coś w niskich cenach bo tylko 3 grosze za masową wysyłkę. Meile często trafiają do kosza lub jako spam ta reklama taka nie jest . Technologia idzie do przodu coraz więcej ludzi korzysta z telefonu, internetu i warto rozważyć taką reklamę. Dużo można poczytać na: http://serwersms.pl już wiele firm korzysta z takiej formy reklamy. 
Odpowiedz

#9
Jeśli komuś zależy na skutecznej reklamie to powinna ona być niestandardowa i zaskakująca. Warto tu udać się do firmy takiej jak Vamos Media. Jest to dom mediowych, który poza doradztwem marketingowym i zakupem mediów oferuje właśnie niestandardowe formy reklamy.
Odpowiedz

#10
Ja myślę, że dobrą formą reklamy są gadżety, a najlepiej takie użyteczne z wyraźnym logo firmy. Długopisy to są chyba najczęstszym gadżetem, ale fajną formą jest też pamięć usb, kubek, czy też smycze reklamowe. Teraz takie gadżety można sobie dobrać kolorystycznie według własnego widzi mi się tak jak ich poszczególne elementy. Myślę, że sprezentowanie gadżetu klientowi, dobrze świadczy o firmie i zapewne poprawia to jej wizerunek.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016