Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robicie badania krwi?
#1
Jeśli poszukujecie dobrego laboratorium, które wykonuje badania krwi, to polecam Wam to: http://badaniekrwi.com . W jego ofercie znajdują się różnorodne badania, np. alergeny wziewne, alergeny pokarmowe, bakterie, pasożyty czy też grzyby. Wszystkie te badania pozwalają określić, czy z naszym zdrowiem wszystko jest dobrze. Poza tym do każdego wyniku badania dodawana jest informacja na temat możliwości leczenia i profilaktyki, ale trzeba też odwiedzić lekarza.
Odpowiedz

#2
Ja najczęściej korzystam z laboratorium przy mojej przychodni.
Odpowiedz

#3
Regularne robienie badań to podstawa, zwłaszcza gdy dzieje się coś podejrzanego. Zresztą dotyczy to wielu różnych przypadłości, warto choćby wiedzieć, jakie badania wykonuje się przy diagnozowaniu boreliozy, zobacz tu czym jest test western blot, jak działa i jaka jest jego skuteczność.
Odpowiedz

#4
Staram się to robić w miarę regularnie
Odpowiedz

#5
Moim zdaniem badania krwi są zbędne w dzisiejszych czasach, ważniejsza jest walka z wirusem!!!
Odpowiedz

#6
Normalnie to takie badania były dla mnie rzadkością. Teraz zaszłam w ciążę i w sumie co chwile chodze na jakieś badania, dużo o tym wszystkim czytam i tak dalej.. Na szczeście mam też dobrą opiekę lekarską, bo chodzę do pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu, która cały czas monitoruje moją ciążę.
Odpowiedz

#7
Badania krwi należą do najbardziej standardowej diagnostyki, którą powinno się wykonywać co najmniej raz w roku.
Odpowiedz

#8
Morfologię z rozmazem robię rutynowo raz do roku.
Odpowiedz

#9
W sumie nie robię i to nie jest za dobrze
Odpowiedz

#10
Nigdy nie robiłem regularnie. Dwa tygodnie temu zrobiłem pierwszy raz od niepamiętnych czasów i się aż przestraszyłem jak przyszły wyniki...
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016