Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zacząć pozycjonowanie
#1
jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony internetowej. Powód jest zazwyczaj ten sam dla wszystkich czyli zalezy mi na większej ilosci klientów. Ktoś może mi podpowiedzieć od czego zaczac?
Odpowiedz

#2
jak dla mnie to od adwordsów; ja tak zrobiłem i jestem zadowolony, wszystko śmiga
Odpowiedz

#3
Adwords to nie pozycjonowanie tylko kampanie reklamowe Smile Pozycjonowanie powinno się zacząć od optymalizacji strony pod wybrane frazy kluczowe.
Odpowiedz

#4
musiałbyś coś więcej powiedzieć na temat swojej firmy, bo ani nie mówisz czym się zajmujesz ani z czego dotąd korzystałeś. Jesteś pewnien że twoja strona już się nadaje do pozycjonowania?
Odpowiedz

#5
Po pierwsze należy dokonać optymalizacji strony, co ma często bardzo szeroki zakres. Warto rozpocząć od treści znajdujących się na Twojej witrynie – sprawdzić, czy są kompletne i unikalne, a także odpowiednio długie i zawierające słowa kluczowe. Wspomniany AdWords może być obiektem Twoich zainteresowań w następnej kolejności, kiedy już uporządkujesz stronę i między innymi będziesz pewien, że Twoje treści nie są nigdzie powielane.
Odpowiedz

#6
dlaczego sam adwords odpada? Przecież to zdecydowanie szybsze niż tworzenie np.nowych tekstów. Adwordsy odpalasz i w zasadzie wszystko samo się już później dzieje
Odpowiedz

#7
Nic nie dzieje się samo Smile Kampanie Adwords wymagają monitorowania, a także doskonalenia, aby miały sens i przynosiły efekty. Bez działań wspierających fundusze się skończą, a rezultat może być niezadowalający. Reklama wymaga solidnego przemyślenia i zaprojektowania, aby spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Olbrzymie znaczenie ma też strona docelowa. Jej jakość jest jednym z czynników branych pod uwagę w momencie obliczania wyniku jakości słowa kluczowego. Więcej na temat znaczenia adwordsów znajdziesz tutaj: https://supremumseo.pl/dlaczego-warto-sk...e-adwords/ .
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016