Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MTA][RP] Vie RolePlay | Twoje nowe miejsce rozgrywki!
#1
[Obrazek: Mo9upAX.png]

Witaj! Wychodzimy do Was z inicjatywą stworzenia projektu, na którym będziecie mogli spędzić swój wolny czas oraz odczuć stary dobry klimat serwerów Role Play. Z dniem dzisiejszym otwieramy forum, nad którym ekipa pracowała dość długi okres czasu. Mamy nadzieję, że to dzięki Wam uda nam się stworzyć projekt jakiego jeszcze nie było na scenie Multi Theft Auto. Miejscem rozgrywki jest już każdemu dobrze znane miasto Los Santos, gdzie przestępstwa są codziennością dla mieszkańców. Ekipa projektu dokłada wszelkich starań, by moc doprowadzić Półświatek przestępczy do stanu, jakiego jeszcze nie spotkaliście - wątki fabularne, zadania dla organizacji przestępczych jak i porządkowych. Ogółem mówiąc VIE Role Play stawia na urozmaicenie rozgrywki South Central. Oczywiście nie można narzucać od samego początku co i gdzie użytkownik ma robić, dlatego też na serwerze istnieją organizacje porządkowe jak i przedsiębiorstwa. Kolejną możliwością, już dość często spotykaną na innych projektach jest Branża rozrywkowa.

[Obrazek: zaIIll4.png]

Na serwerze występują cztery podstawowe organizacje publiczne, mianowicie Los Santos Goverment, Los Santos Police Department, Emergency Rescue System oraz Weazel News. To właśnie te grupy będą w wielkim stopniu przyczyniały się do rozwoju projektu jak i miasta Los Santos. To właśnie z nimi Półświatek przestępczy będzie mógł wchodzić w szerokie interakcje i odgrywać różnego typu zadania/akcje. Każdy z Was będzie mógł zostać liderem danej organizacji, lecz przed tym musi przejść dwa kroki rekrutacji. Pierwszym krokiem jest napisanie obszernej, lecz zrozumiałem aplikacji, w której zostaną opisane plany na prowadzenie, struktura i ogólne założenia. Aplikacja taka musi się składać z części In Character oraz Out Of Character (bardzo ważne w wydaniu werdyktu). Drugim krokiem będzie rozmowa przez komunikator Skype lub TeamSpeak z przyszłym liderem organizacji, po to by upewnić się w wydawaniu werdyktu.

[Obrazek: voSJ09r.png]

Półświatek przestępczy będzie jednym z ważniejszych wątków, które będą występowały na serwerze. Będziemy dokładać wszelkich starań, by móc zapewnić Wam bezkolizyjną rozgrywkę oraz dobry klimat na dzielnicach South Central. W przestępczości wyróżniamy trzy typy grup, a mianowicie gangi, których zadaniem będzie okradanie na małą skale czy też handlowanie narkotykami. Drugim rodzajem grupy przestępczej będą mafie, czyli organizacje działające na większą skale. Haracze, wymuszenia, zabójstwa? - to będzie codzienność dla mafii. Ostatnim już trzecim typem grupy będzie szajka, dość mała grupa ich zadaniami będą m.in nielegalne wyścigi, drobne kradzieże i wymuszenia, czy też przekręty biznesowe. Podobnie jak z organizacjami publicznymi będą dwa kroki rekrutacji. Pierwsza to aplikacja (wymagania podobne jak przy organizacjach przestępczych) oraz rozmowa na wybranym komunikatorze (skype/teamspeak).

[Obrazek: liHr7gA.png]

Kolejną możliwością zarobku będą biznesy, gdzie każdy z Was będzie mógł założyć własny biznes. Jeżeli chodzi o rekrutację będzie ona składała się z jednego kroku, a mianowicie napisania obszernej i zrozumiałej aplikacji. Po otrzymaniu werdyktu użytkownik dostaje uprawnienia do działu oraz w grze. Jeżeli chodzi o Branże rozrywkową to rozróżniamy trzy typy możliwości zarobku, a dokładnie pisanie książek, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoją wyobraźnią, kręcenie filmów krótko lub długometrażowych, w których przytoczysz coś z własnej głowy lub odwzorowujesz sytuacje z życia. Ostatnim już rodzajem zarobku będzie muzyka, piszesz własne teksty, obrabiasz filmik i wrzucasz na znany portal społecznościowy YouTube.

[Obrazek: kMz5ZGV.png]

Nasze forum postawione jest na silniku IP:Board. Ogólnym stylem strony zajmuje się INWNQ, który edytuje styl oraz poprawia błędy. Jest to miejsce, w którym dzieje się najwięcej do czasu startu serwera. Można znaleźć tutaj wiele poradników, pomocnych plików czy też zabawić się w gry forumowe w odpowiednim dziale.

vie-rp.pl

[align=center]Ekipa projektu składa się z doświadczonych w tej branży osób. Dokładają wszelkich starań, by móc Wam udostępnić jak najlepsze miejsce do gry. Ekipa składa się z Zarządu, Administratorów oraz GameMasterów. Gdy serwer się rozwinie będziecie mogli także Wy dołączyć do naszego grona i pomóc nam rozwijać (może i nawet) nową legendę MTA.

MusicEver
Nieznajomy
INWNQ
Addy
szwagier2
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016