Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość online
#11
No nie wiem. Ja bym się bał prowadzić online. Biuro rachunkowe nie wydaje Wam się pweniejsze? Z US nie ma żartów... Jak się przyczepią o drobnostkę (niekoniecznie przekręt, ale o zwykłą pomyłkę) to mamy przechlapane. Ja korzystam z usług biura Gama Grabowskich - w Warszawie i mam spokój od US odkąd zacząłem z nimi współpracę. W ogóle mam spokój z papierkami. Polecam ich serdecznie!
Odpowiedz

#12
Do sieci wędruje co raz więcej usług, a więc nie widzę powodu, by nie spróbować skorzystać z księgowości wirtualnej.
Jeśli chcesz wiedzieć, co robią ludzie sukcesu.Zapraszam.
Odpowiedz

#13
Księgowość online to świetne rozwiązanie, ale raczej dla mniejszych firm - nie jest bowiem skomplikowana i można trochę zaoszczędzić. Na https://wfirma.pl można prowadzić taką księgowość, także ze wsparciem różnych ekspertów - koszty są niewielkie, na plus także spore możliwości oprogramowania.
Odpowiedz

#14
Księgowość on-line to wygodne rozwiązanie, szczególnie, gdy są dostępne dodatkowe narzędzia ułatwiające prowadzenie księgowości w firmie.
Jak sądzissz, czy istnieje najtańsza, najkorzystniejsza, najlepsza pożyczka chwilówka? Napisz o tym.Zapraszam.
Odpowiedz

#15
Moim zdaniem warto zatrudnić jakąś firmę, która się tym zajmie. Przepisy szybko się zmieniają i wykonując księgowość samodzielnie można niestety popełniać z tego powodu różne błędy.
Odpowiedz

#16
Moim zdaniem księgowość online nie jest ani trochę gorsza czy mniej pewna niż ta tradycyjna. Ja korzystam z biura rachunkowego już ponad rok i jestem zadowolona. Po pierwsze wszystko jest bardzo wygodne jeśli chodzi o formalności. A po drugie nie ma problemu z doradztwem czy pomocą w nieco trudniejszych sprawach.
Sztuczne bukiety niemalże jak prawdziwe
Odpowiedz

#17
Ja wolę osobiście się rozliczać.
Odpowiedz

#18
Zupełnie mnie taki rodzaj księgowości nie przekonuje. O wiele bardziej jestem w stanie zaufać jakiemuś dobremu i rzetelnemu biuro rachunkowemu takiemu jak chociażby to http://partner-gospodarczy.pl . Korzystając z usług takiej firmy mam pewność, że wszystko będzie na czas i solidnie rozliczone!
Odpowiedz

#19
Narzędzia do księgowości online są co prawda tanie, ale nie mają takich możliwości jak klasyczne programy księgowe. W miarę możliwości warto więc wybrać te drugie. Sage Symfonia powinny się sprawdzić, są bardzo funkcjonalne, często aktualizowane i niezbyt kosztowne, na http://sage.com.pl można je przetestować.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016