Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość online
#1
Chcę korzystać z księgowość online warszawa . Firma E-pok taką prowadzi. Tylko chcę zasięgnąć opinii na jej temat. Czy ona jest lepsza od zwykłej księgowej? Jakie są jej wady i zalety? Korzystał ktoś?
Odpowiedz

#2
Zaletą jest z pewnością fakt, że korzystanie z takiego internetowego biura rachunkowego jest dużo wygodniejsze. Nigdy nie miałam bezpośrednio styczności z takimi usługami, testowałam jednak doradztwo z ochrony środowiska online i myślę, że zainwestuję w stały dostęp do takiej platformy, bo to po prostu łatwe i stosunkowo tanie.
Odpowiedz

#3
Pers, a ja właśnie słyszałam, że to jest trudniejsze, bo trzeba się wtedy dobrze orientować w gąszczu przepisów. Wolę więc chyba księgowość w Jaworznie Sykulska.pl, którą polecają mi znajomi. Wiem, że powinniśmy iść z duchem czasu, ale niekiedy lepiej pozostać wiernym tradycyjnym formom, nie wszystko musi się przecież odbywać za pośrednictwem internetu.
Odpowiedz

#4
Zaglądaliście na bloga http://superksiegowa.pl/blog/progi-podat...c-kto-nie/ ? Jest to blog o księgowości, na którego zaglądam dosyć często, bo można znaleźć tutaj konkretne informacje w danym temacie. Blog pisany jest przez specjalistów, więc znaleźć tutaj można zawsze wiarygodne informacje.
Odpowiedz

#5
Taki blog może wiele wyjaśnić. Nie ma jednak co traktować go jako jedyne źródło informacji.
Odpowiedz

#6
Ja obecnie testuję wFirma i jestem bardzo zadowolona. Przyjemny, intuicyjny a przede wszystkim ma wszystko czego potrzebuję do prowadzenia firmy. Prócz wystawiania faktur i księgowości jest magazyn oraz kadry i  płace.
Odpowiedz

#7
Księgowość online to całkiem korzystne rozwiązanie, co zresztą widać po tym, jak często firmy się na to decydują.
Odpowiedz

#8
Ja co prawda nie korzystam z księgowości online, bo zajmuję się tym sam, ale to dobre rozwiązanie.  Ja wspomagam się programem online do faktur i dokumentów https://afaktury.pl/ i wiem, jak bardzo to ułatwia pracę.
Odpowiedz

#9
Prowadzenie księgowości przez internet jest znacznie prostsze, można zaoszczędzić sporo czasu, a koszty są naprawdę niskie, także z pewnością warto to rozważyć. Na https://wfirma.pl mają narzędzia do prowadzenia księgowości online - są dość rozbudowane, ale łatwe w obsłudze, no i nie kosztują wiele.
Odpowiedz

#10
Księgowość online to bardzo dobre rozwiązanie dla małej firmy, koszty takiej księgowości są bowiem znikome. W sieci jest wiele narzędzi do takiej księgowości, jedne z bardziej rozbudowanych i tańszych dostępne są tu https://wfirma.pl dodatkowo także narzędzia do faktur, czy zarządzania kadrami i płacami - warto przetestować.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016