Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość
#21
Ja uważam, że w temacie księgowości warto zajrzeć na bloga http://superksiegowa.pl/blog/nie-wiesz-j...-po-kroku/ . Jest tutaj naprawdę sporo ciekawych tematów, uważam, że warto zajrzeć i poszukać interesujących tematów.
Odpowiedz

#22
Możecie rzucić również okiem na przykład wdrożenia Qlikview na bpxglobal.pl. To system służący do zarządzania danymi, więc zakładam, że w księgowości może okazać się dość przydatny.
Odpowiedz

#23
Teraz tak dobrze są opracowane programy, ze można się pokusić o samodzielne jej prowadzenie. Do takich programów dla firm należy FSB Rachunki. Bardzo fajnie opracowany, prosty program do wystawiania wszelkiego rodzaju faktur, prowadzenia ewidencji zakupów itp. Jak potrafi sie obsługiwać komputer to i z programem nie będzie problemów.
Odpowiedz

#24
Najgorszy jest VAT. Nie ma co samodzielnie eksperymentować. Fachowiec od ksiegowosci Wroclaw TAXEXPERT zawsze sobie poradzi, ale początkujący przedsiębiorca będzie miał problemy. Błędy z rozliczeniem VAT -u są drogie!
Odpowiedz

#25
W mniejszej firmie raczej nie opłaca się zatrudniać księgowej, lepiej już zlecić to biuru rachunkowemu, a najlepiej zająć się tym samodzielnie - oszczędności są spore. Księgowość online będzie chyba najsensowniejsza, tutaj https://wfirma.pl można taką prowadzić - koszt jest znikomy, rzędu kilku dych miesięcznie.
Odpowiedz

#26
Do prowadzenia księgowości potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie. Do samodzielnej księgowości wystarczy prostsze, np. takie do uproszczanej księgowości, natomiast do biura rachunkowego, czy dla księgowej bardziej zaawansowane, jak Sage Symfonia http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/...rachunkowe - mało który program rachunkowo-księgowy ma takie możliwości, poza koszty nie są wysokie.
Odpowiedz

#27
Jestem z Warszawy i od lat korzystam z biura Gama Grabowskich. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jakby ktoś był niezdecydowany co do biura - polecam wyżej wymienione.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016