Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie polecacie szkolenia i kursy?
#41
Jeśli chodzi o księgowych i kadrowych to polecam grupę Most Wanted - http://www.mostwanted.pl/dla-pracodawcy/...acownikow/ . Byłem już na kilku szkoleniach organizowanych przez tą firmę i jestem zadowolony. Podoba mi się to, że szkolenia są przeprowadzane w małej grupie, w której łatwo można się komunikować i ćwiczyć. Zdecydowanie preferuję takie rozwiązanie niż otwarte szkolenia na kilkaset osób, z których wynosiłem niewiele.
Odpowiedz

#42
wiesz, teraz trzeba się cały czas dokształcać. I jakie kursy to już zależy od Ciebie. Ja byłam w zeszłym tygodniu na szkoleniu z prostego języka i nie chodzi o samą treść, ale na jakick sprzęcie była wyświetlana prezentacja i jakie były nośniki informacji. Otóż pierwszy raz się spotkałam z taką technologią. Samsung showroom https://www.youtube.com/watch?v=GqLI2lMjvsI naprawdę wie jak w nowoczesny sposób zmienić nudną prezentację w naprawdę świetny pokaz !
Odpowiedz

#43
Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Witalni. Ich oferta jest naprawdę bardzo szeroka, mają na przykład szkolenie leadership, dużo różnych rzeczy z zarządzania czy sprzedaży. Ja byłam już na 2 ich szkoleniach i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Te szkolenia prowadzą wieloletni praktycy, dlatego jest tam bardzo dużo wiedzy, która może później przydać się w życiu zawodowym.
Odpowiedz

#44
Jakie szkolenia? To zależy od branży. Z pewnością profesjonalne - szkolenia prowadzone przez amatorów raczej do niczego się nie przydadzą. Warto sprawdzić referencje firmy przed zapisaniem się na kurs, w VIDI prowadzone są szkolenie dla managerów i handlowców, takie porządnie przygotowane, także powinny przynieść jakieś efekty.
Odpowiedz

#45
Zależy o jaką branżę chodzi i jaki jest cel kursu. Dobre są szkolenia płatne, bo zazwyczaj są bardziej wartościowe, mają więcej prelegentów, dodatkowym atutem jest to że zawsze zapewniony jest posiłek dla uczestników. Można też poszukać czegoś na uczelniach, jednak one są raczej mniej kierunkowe i bardziej skierowane do studentów i świeżych absolwentów.
Odpowiedz

#46
Ja mogę polecić Wam szkolenia zakupowe https://goodman.eu/szkolenia/szkolenia-zakupowe/. Jeżeli pracujecie w firmach, które parają się handlem to zdecydowanie są szkolenia dla Was. Oczywiście jeśli nie zajmujecie się zawodowo handlem, a tylko czasami musicie zrobić jakieś zakupy dla Waszego zakładu to również polecam te kursy Smile
Odpowiedz

#47
Bardzo przydatne są też kursy na wózki widłowe. Wiele ludzi odstrasza to, że trzeba zdać państwowy egzamin, ale w tym artykule bardzo dokładnie opisali jak zdobyć uprawnienia, dlaczego warto je mieć i jakie są koszty. Warto zerknąć, bo taki kurs otwiera mnóstwo drzwi w Polsce i za granicą.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016