Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie polecacie szkolenia i kursy?
#41
Jeśli chodzi o księgowych i kadrowych to polecam grupę Most Wanted - http://www.mostwanted.pl/dla-pracodawcy/...acownikow/ . Byłem już na kilku szkoleniach organizowanych przez tą firmę i jestem zadowolony. Podoba mi się to, że szkolenia są przeprowadzane w małej grupie, w której łatwo można się komunikować i ćwiczyć. Zdecydowanie preferuję takie rozwiązanie niż otwarte szkolenia na kilkaset osób, z których wynosiłem niewiele.
Odpowiedz

#42
wiesz, teraz trzeba się cały czas dokształcać. I jakie kursy to już zależy od Ciebie. Ja byłam w zeszłym tygodniu na szkoleniu z prostego języka i nie chodzi o samą treść, ale na jakick sprzęcie była wyświetlana prezentacja i jakie były nośniki informacji. Otóż pierwszy raz się spotkałam z taką technologią. Samsung showroom https://www.youtube.com/watch?v=GqLI2lMjvsI naprawdę wie jak w nowoczesny sposób zmienić nudną prezentację w naprawdę świetny pokaz !
Odpowiedz

#43
Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Witalni. Ich oferta jest naprawdę bardzo szeroka, mają na przykład szkolenie leadership, dużo różnych rzeczy z zarządzania czy sprzedaży. Ja byłam już na 2 ich szkoleniach i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Te szkolenia prowadzą wieloletni praktycy, dlatego jest tam bardzo dużo wiedzy, która może później przydać się w życiu zawodowym.
Odpowiedz

#44
Jakie szkolenia? To zależy od branży. Z pewnością profesjonalne - szkolenia prowadzone przez amatorów raczej do niczego się nie przydadzą. Warto sprawdzić referencje firmy przed zapisaniem się na kurs, w VIDI prowadzone są szkolenie dla managerów i handlowców, takie porządnie przygotowane, także powinny przynieść jakieś efekty.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016