Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Implanty
#1
Niestety, los nie obdarzył mnie perłowym i pięknym uśmiechem, wiec szukam alternatywy i rozwiązania moich problemów z zębami.
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad implantami i rozglądam się za klinikami w Katowicach, które oferują tego typu zabiegi.
Namierzyłam tę klinikę: https://www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/implanty-zebow/ , która wydaje mi się doskonała, ponieważ na miejscu można w zasadzie zrobić wszystko - od badań, przez prześwietlenia, po leczenie i kontrolę.
Mam pytanie od osób, które wykonywały takie uzupełnienia - ile czasu niej więcej trwało całe leczenie?
Odpowiedz

#2
implanty sa coraz tańsze takze warto
Odpowiedz

#3
Nie wiem czy warto sugerować się jedynie ceną, bo podejrzewam, że ma to też odbicie w jakości takiego implantu. Jeżeli już decydujemy się na taki krok, to warto wybrać dobrą przychodnię, gdzie na pewno wykonają całą usługę profesjonalnie i będzie można się cieszyć pięknym uśmiechem przez długie lata. Cały taki proces, czyli badania, założenie implantu, gojenie, założenie korony trwa mniej więcej pół roku. Słyszałam też, że jest możliwość to przyspieszyć, ale wtedy chyba można stracić trochę na trwałości takiego implantu. Najlepiej wybrać się na konsultację, tam się wszystkiego dowiesz.
Odpowiedz

#4
według mnie implanty to już powoli przeżytek

_____
Odpowiedz

#5
Nie rozumiem, jest jakaś alternatywa? Wydaje mi się, że nadal implanty pozostają w czołówce, jeżeli chodzi o najtrwalsze sposoby zastąpienia zęba, bądź zębów. Chętnie się natomiast dowiem, jeżeli są już jakieś inne, trwalsze i lepsze metody.
Odpowiedz

#6
Ja mam implant przedniego zęba już od 2 lat.... był to dość spory wydatek jednak teraz mogę powiedzieć, że było warto.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016