Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FB a ruch na stronie
#1
Witam ktoś już wykorzystał FaceBook do promocji swojej strony/usługi/działalności.
I jak to się przełożyło się w praktyce.
Watro iść tą drogą?
Głupio nawet pisać ale nie mam jeszcze konta na FB a jak już to raczej chcę je wykorzystać do celów promocyjnych.
I stąd to pytanie CZY WARTO?
projektowanie stron: Twój biznes w sieci
Odpowiedz

#2
po to stworzyli Fb żeby firmom opłacało się generować ruch na stronach www. Gdyby nie to nie możnabyłoby postować linków. Oczywiście są one przekierowane przez Fb i google analytysc wszystko łanie widzi i wyświetla. Dobry zbiór fanów i posty dopasowane do ich potrzeb i dające ciekawą wiedzę o produktach może generować sporo przyjść na stronę właśnie z samego Fb. Zresztą wewnętrzne aplikacje Fb mogą skutecznie zastąpić bądź uzupełnić firmowe www. z tym że Fb to bardziej rzecz dla produktu i zaangażowania, związania z nim swoich fanów, niż dla firm stricte.
Odpowiedz

#3
Również przygotowuję się na wejście na facebooka w celach promocyjnych mojej strony, bo dziś każda licząca się firma posiada fanpage, już zakładany jest przy tworzeniu strony (wraz ze stroną). Jednak co do fan page trzeba dokładnie przemyśleć i przeanalizować wszystko.
niepełnosprawny http://niepelnosprawny.org
Odpowiedz

#4
zawsze warto,to dodatkowa forma reklamy.
szukasz pracy?
hostessy Warszawa
Odpowiedz

#5
FanPage na facebooku stał się pewnego rodzaju "must have" dzisiejszego biznes. Jest nierozłączną częścią strony internetowej i naprawdę mało która firma rezygnuje z tego typu promocji.

Umiejętnie prowadzony funpage potrafi zwiększyć ruch na stronie internetowej, ale musimy pamiętać, że nie jest to tylko i wyłącznie narzędzie promocji, ale serwis w którym ludzie chcą miło spędzać czas. Zasypywani reklamą, klienci mogą zniechęcić się do naszej firmy.

http://www.pozycjonowanie.ideo.pl
Odpowiedz

#6
Z tego co wiem to ruch z FB bywa bardzo duży, ale jest to ruch słabej jakości. Czyli współczynnik odrzuceń jest bardzo duży.

Prace wysokościowe Warszawa w AlpWork.
Odpowiedz

#7
Jasne, że warto tylko trzeba to umiejętnie zrobić. Jak nie masz pojęcia jak założyć to zleć to firmie, ale moim zdaniem jak chcemy prowadzić fanpage to lepiej jak prowadzimy go sami. W końcu mówimy tutaj o SOCIAL media, które służą do interakcji pomiędzy Tobą a klientami.
Odpowiedz

#8
Jeśli masz zamiar stworzyć Fanpage i później go porzucić to lepiej tego nie rób. Ale jeśli będziesz sukcesywnie pozyskiwał nowych fanów i dodawał ciągle nowe treści to z pewnością ruch na Twojej stronie wzrośnie.
Zainwestuj i zamontuj w swoim domu pasywnym energooszczędne pompy ciepła dostępne na Śląsku - Faktoria.
Odpowiedz

#9
Moim zdaniem promocja przez facebooka może być strzałem w 10-tkę. Wynika to z prostej zależności tego, że co raz więcej osób ma tam konto i poświęcają na siedzenie przy tym mnóstwo czasu. O ile tylko będziesz aktywnie prowadził fanpage, a więc systematycznie zamieszczał różne treści, to może to wypalić Wink
Odpowiedz

#10
Media społecznościowe są istotnym generatorem ruchu na stronie. Ale nie popadajmy w skrajność, nie wszystko zależy od nich. Ważne są również inne aspekty funkcjonowania w sieci.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016