Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy zamawiacie jedzenie przez internet?
#21
Wolę sam sobie coś ugotować, niż zamawiać jedzenie na wynos. Przynajmniej wiem, z czego przyrządzona jest dana potrawa i mam pewność, że będzie mi smakować. Często gotuję, robię to nawet lepiej od mojej małżonki, ale ona nie narzeka Tongue. Ostatnio na przykład zaserwowałem rodzince taki rosół królewski. Przyznam szczerze, że nie spotkałem się prędzej z tą zupą robioną w takim wydaniu, a mianowicie - z wątróbką i pieczarkami, ale takie połączenie smaków okazało się naprawdę fajne i niebanalne. Polecam!
Odpowiedz

#22
Kiedyś nie zamawiałem bo miałem takiego neta że zanim wysłał i przemielił to zdążyłem sam coś zrobić i zjeść. Zmieniłem go oczywiście na http://www.koba.pl/internet/ i teraz śmiga. Zamawiam teraz raz na tydzień zazwyczaj w weekendy. Wtedy mamy luz w domu i nie gotujemy.
Odpowiedz

#23
Zdarzyło mi się zamawiać jedzenie przez internet, ale raczej nie jest to coś, co robiłabym codziennie czy też całkiem często.
Odpowiedz

#24
Jak dla mnie nic nie przebije klimatu dobrej restauracji. Zjeść w domu, najpewniej przed telewizorem to ja mogę śmieciowe chipsy, albo batona. Natomiast jedzenie w restauracji, do tego dobrej i klimatycznej (np. Bistro Wiejska w Warszawie) to wręcz celebracja kolacji, nie tylko samo "spożywanie". Więc nie. Nie zamawiam.
Odpowiedz

#25
Ja raczej jestem za gotowaniem w domu, bałabym się zamawiać online. Mam tu na myśli te wszystkie cateringi.
Odpowiedz

#26
Moim zdaniem te cateringi nie różnią się niczym innym niż jedzenie z jakiejś restauracji czy baru. Tak samo możemy trafić źle albo dobrze. Ja w sumie też nie jestem za takimi cateringami, ale z innych powodów. Tak samo jak jeść w restauracji staram się jedynie od czasu do czasu. Gotując samemu, sama wiem co wkładam do garnka i na ile jest to zdrowe.
Sprawdź właściwości zdrowotne czarnego czosnku na stronie www
Odpowiedz

#27
Raczej rzadko mi się to zdarza. Wolę jednak samodzielnie coś ugotować.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016