Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy taka praca jest dobrze opłacana?
#1
Cześć. Myślę nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zaciekawił mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim zainteresowaniom. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego stwierdziłam, że dobrze bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie mam pojęcie ile może zarabiać ortodonta Mokotów , który pracuje w fitness klubie. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeżeli tak, to którą należało by wybrać aby właściwie pokierować swoją karierą w tej branży. Będę wdzięczna za wypowiedź osób, które posiadają doświadczenie w zawodzie. I jeszcze ostatnia kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się tylko z jednym pracodawcą?
Odpowiedz

#2
Wydaje mi się, że najlepiej jest jednak próbować zdobyć tytuł inżyniera. Ostatnio dzięki http://www.astor.com.pl/ znalazłam bardzo ciekawe propozycje kursów, nie tylko na inżynierów, ale także dla menadżera. Z tego co wiem bardzo ważne jest jednak by wciąż się kształcić Smile Moim zdaniem to ważna sprawa by wykonywać przede wszystkim coś co sprawia nam przyjemność.
Odpowiedz

#3
Staraj się lepiej dokształcić i wtedy może będzie Ci łatwiej o lepszą robotkę?
Odpowiedz

#4
A co jest nie tak z ta pracą?
vvv
Odpowiedz

#5
błagam, znam tylu inżynierów którym tytuł absolutnie się nie przydał... najważniejsze są wiedza i umiejętności, a papierek to już zależy od wykonywanego zawodu i to też nie zawsze. nie każdy chce być prawnikiem, nauczycielem czy lekarzem gdzie papier jest potrzebny. nie trzeba też na przykład być magistrem inżynierem żeby zbijać kasę jako programista. ja również studia rzuciłam i nie żałuję ani trochę.
Odpowiedz

#6
Obecnie może być trochę ciężko, bo teraz wiele osób się rzuciło na taką pracę, jest więc spora konkurencja, wręcz nadmiar osób o takim wykształceniu.
Odpowiedz

#7
Jeśli myślisz o zmianie zawodu, to obecnie sporo ofert i całkiem dobre zarobki są oferowane informatykom http://praca.gratka.pl/oferta/web-design...66.html?pg ale na ten zawód nie da się tak po prostu przejść po jednym kursie.
Odpowiedz

#8
Raczej tak. I moim zdaniem w dzisiejszych czasach każdy znajdzie pracę w Polsce, może zarobki nie są wymarzone, ale roboty jest sporo.
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016