Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie w czasie kwarantanny?
#21
Nic szczególnego nie robię, zwłaszcza że z powodu obostrzeń wcale moje życie nie zmieniło się jakoś diametralnie i nie wymagało ode mnie zmian w codziennych nawykach.
Odpowiedz

#22
W czasie pandemii nauczyłem się grać na gitarze.
Odpowiedz

#23
Miałem sporo wolnego czasu i przeznaczyłem go na naukę sadownictwa. Muszę przyznać, że to bardzo ciekawe zajęcie, a efekty można zobaczyć już po dwóch latach w przypadku niektórych roślin. Czy wiecie może gdzie najlepiej zamówić siatki sadownicze? Sam znalazłem taką ofertę - https://symar.pl/ Wygląda nieźle i cena jest bardzo dobra.
Odpowiedz

#24
Ja w sumie dość dużo czasu poświęciłem na naukę języków obcych Smile
Odpowiedz

#25
Ja sobie testuję różne, nowe ciuszki. Ostatnio nawet zamówiłam sukienka z haftem. Jak obstawiacie, będzie pasować? Jestem niską blondynką z wyćwiczonym ciałem
Odpowiedz

#26
Miałem sporo wolnego czasu, dlatego też rozpocząłem naukę hiszpańskiego.
Odpowiedz

#27
W trakcie kwarantanny spróbowałem wielu nowych rzeczy, między innymi gier hazardowych https://twojtyp.pl/gry/gry-hazardowe-mas...rania.html na maszynach do grania. Wcześniej nie pomyślałbym o takiej aktywności, ale zamknięcie w domu dawało o sobie znać.
Odpowiedz

#28
Ja w wolnym czasie przeglądam losowe witryny internetowe. Ma to na celu wzbogacenie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie. Przykładowo jakiś czas temu natrafiłem na https://eranatura.pl . I dowiedziałem się bardzo dużo na temat kosmetyków
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016