FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Co aktualnie czytacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?
Aktualnie czytam książkę "Pogrzebani" Grahama Mastertona Smile
Aktualnie to czytam podręcznik do makroekonomii, bo niestety sesja przybyła Sad ale jak tylko skończą się egzaminy to mam zamiar przeczytać wszystkie części Harrego Potter'a jeszcze raz Smile
Aktualnie jestem w trakcie książki "Uśmiech losu" i jeśli lubicie literaturę faktu, zwłaszcza mocniejszą, to polecam - to historia więźnia, który większość życia spędził w polskich zakładach karnych. Książka jest dość mocna, język ostry, pełny wulgaryzmów, a styl dynamiczny, także nie jest to pozycja dla każdego.
A ja czytam "Dolinę lagun" Patricii Shaw.
Czytam wiele książek, od powieści, przez książki publicystyczne, po poezję. Jeśli czytacie poezję, to zerknijcie na "Spacerownik po świecie. Impresje, eseje" - to jedna z ciekawszych książek z tego gatunku w ostatnim czasie, świetne połączenie formy informacyjnej z utworem lirycznym.
Ja aktualnie chciałbym poczytać teraz jakąś literaturę faktu, ale nie wiem w co konkretnie uderzyć. Do tej pory najczęściej sięgałem po kryminały i thrillery np. Cobena. Możecie coś fajnego polecić.
Czytam całkiem sporo, zarówno mniej, jak i bardziej ambitne pozycje. Obecnie kończę "Witaj, laleczko" polskiego autora, która świetnie obrazuję atmosferę życia w socjalizmie. Choć jest to autobiografia, to jednak nie brakuje w niej fikcyjnych wydarzeń - to moim zdaniem plus.
Z nowości mogę polecić polski thriller psychologiczny "Nieodnaleziona", a jeśli interesujecie się finansami lub myślicie o inwestowaniu, to zachęcam także do "Skazani na zyski" Piotra S. Wajdy - absolutnie przemyślana i bezwzględnie na czacie książka.
Ze względu na brak czasu czytam raczej niewiele, tylko to, co muszę, czyli głównie poradniki dla rodziców, ostatnio "Witaminowe urodziny" i zdecydowanie polecam - fakty związane z witaminami wchodzą do głowy lepiej, niż regułki z encyklopedii.
Stron: 1 2 3