FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Blog firmowy - warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga? Gdzie najlepiej go założyć? Ile to kosztuje?
Jasne, że warto tak samo jak warto założyc fanpage firmowy i tu miałbym też pytanie, bo nie mam pojęcia jakie powinny być prawidłowe wymiary tła na fb ktoś może się zna i mógłby podpowiedzieć?
Myślę, że warto założyć firmowego bloga, choć aby przyniósł jakieś efekty, to musi być w miarę profesjonalny, tzn. wpisy muszą być interesujące, powinny być też dodawane regularnie, a sam blog musi być atrakcyjny wizualnie i działać bez problemów. Postawienie bloga na WordPressie będzie chyba najlepszą opcją, z pl.wordpress.org można pobrać niezbędne oprogramowanie, wcześniej trzeba jednak zarejestrować domenę i wykupić hosting, np. tu cal.pl
(05-26-2017, 08:55)iwonaa92 napisał(a): [ -> ]Warto waszym zdaniem założyć firmowego bloga? Gdzie najlepiej go założyć?

Warto, choć nie zawsze - to zależy od branży w jakiej działa firma, obszaru działań itp. Najlepiej chyba założyć go przy pomocy jakiegoś CMSa - najpopularniejszy jest WordPress (wordpress.org) i to jego polecam. Przed założeniem bloga zarejestruj dla niego domenę i wykup odpowiedni hosting - sprawdź ten od cal.pl - ma niezłe parametry i nie kosztuje wiele, także będzie w sam raz.
W tych czasach taki blog jest wymagany przez wszystkie szanujące się firmy marketingowe.
Ja również uważam, że warto sobie założyć takiego bloga firmowego.
Pewnie, że warto. Im więcej kanałów w social media i im więcej nas w google, tym lepiej, bo stajesz się bardziej rozpoznwalny. Dobrym pomysłem jest rejerstracja na serwisach zajmujących się reklamą internetową (takie bazy danych dla klientów). Jednym z dobrych przykładów będzie https://wykonawca.taelo.pl/ Rejestrujesz się zupełnie za darmo i za darmo dodajesz swoją firmę. Klient dowiaduje się, z jakiej jesteś branży i może utzymywac z tobą kontakt. Przydatne Wink
Zależy jaka to jest firma i co na tym blogu chce się zamieszczać.
Oczywiście, że warto mieć bloga firmowego.
Warto tylko jeżeli systematycznie będzie zapełniany wartościową treścią.
Stron: 1 2