FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jaki laptop do biura?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jestem na etapie urządzania swojego biura i potrzebuję do niego jakiegoś dobrego laptopa. DLatego chciałem się Was zapytać, czym kierujecie się podczas kupowania takiego sprzętu? Bo ja czytam różne opinie i recenzje. Dzięki temu wybrałem ten model: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-ideapad-305-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3499/ . Fajnie został opisany, jak i również dane techniczne. Co Wy na to?
Lenovo to z pewnością jest dobra marka sprzętu komputerowego i warto jest się na taki zdecydować.
W różnych porównaniach, oraz rankingach marka Lenovo plasuje się na wysokich pozycjach. 
Sama kupiłam laptop tej marki i nie narzekam. 
Warto porównać najlepsze laptopy na WybieramLaptopa.pl
Lenovo mają fajne klawiatury, na których mi się najlepiej pisze. Może to wynika z moich przyzwyczajeń, ale naprawdę żaden laptop takich nie ma.
Laptop mi na co dzień jest potrzebny do pracy, więc bardzo niefajne było jak się mi zepsuł. Myślałam że nie zdąrze z projektem. Na szczęście miły pan z serwis asus wrocław przyjechał do mnie i naprawił bardzo szybko mój komputer. Pan doskonale wiedział co się zepsuło co naprawdę jest bardzo dobre przy takich sytuacjach.
Wydaje mi się, że te wszystkie thinkpady są dobre.
Najlepiej taki, który za szybko się nie popsuje.
polecam zakup jakiegoś fajnego asusa
Myślę, że te z jabłuszkiem dają radę Smile
Boja wiem... na pewno powinien być to sprzęt dopasowany do potrzeb wykonywanej pracy.
Stron: 1 2 3