FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Zakupy żywnosci przez internet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Bardzo dużo zakupów robię przez internet- oszczędza to masę czasu i pieniędzy. Zastanawiam się czy nie  ułatwić sobie życia  i zacząć kupować w necie również na przykład wędlin. Moi znajomi robią to bardzo często i ciekawa jestem czy są wyjątkami. Macie doświadczenie na tym polu?
Jest to coraz popularniejsze, ale wszystko zależy od danych osób, ich zapotrzebowań czy finansów. Ja często robię zakupy przez internet, ale jeżeli chodzi o kwestie jedzenia, to tu już sytuacja wygląda bardziej skomplikowanie. Najczęściej mi się to po prostu nie opłaca, chyba że czekają mnie większe zakupy.
Jakieś suche jedzenie typu nasiona itp. to czemu nie. Osobiście jedyne jedzenie, które zamawiam przez internet, to kebaby i pizza Big Grin
Rozumiem że coś o dłuższej przydatności zamawiać z internetu bo to jest do przyjęcia no ale wędliny?
Wędlin jeszcze nigdy ze sklepów internetowych nie zamawiałam, natomiast według mnie spokojnie można zamawiać dania gotowe, takie po które można sięgnąć w każdej chwili kiedy nie ma zbyt wiele czasu, aby coś ugotować. Bardzo smaczne są zupy Profi
Są rzeczy, których na dobrą sprawę przez internet nie zamówimy i zaliczają się do nich wędliny. Myślę, że najlepiej zrobić je samemu i mieć z tego satysfakcję. No i delektować się cudownym smakiem swoich wyrobów. Fajny poradnik na ten temat znajdziecie np. tutaj: https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly...36385.html.
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.
Ja też chętnie robię zakupy przez Internet. To oszczędność czasu ale i pieniędzy.
Nie, nie zdarzyło mi się zamawiać żywności przez internet.
Ostatnio zamawiam przez internet praktycznie wszystko. Staram się kupować żywność na cały tydzień. Wiecie jaka to oszczędność czasu i pieniędzy? Zawsze jak szłam do sklepu, to zawsze coś dodatkowego do koszyka włożyłam Wink Dzięki tym zakupom online odkryłam sklep One Day More https://onedaymore.pl/ , w którym kupuję musli, granolę i owsiankę. Mają przeróżne smaki i wszystko z naturalnych składników.
Stron: 1 2 3