FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Wizyta u ginekologa - badanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jutro będę miała wizytę u ginekologa, moją pierwszą w życiu, mimo że mam 23 lata. Zacznę od tego, że nie rozpoczęłam jeszcze współżycia seksualnego, po prostu nie poznałam jeszcze osoby, z którą chciałabym to zrobić, a jestem osobą szanująca się. Wiem, że w tym wieku zdecydowana większość kobiet ma to już za sobą i tu pierwsze pytanie - jak lekarz zareaguje na 23 letnią dziewicę? Na pewno będzie to dla niego dziwne hmm Drugie pytanie - czy jako dziewica będę badana przez odbyt? Dużo słyszałam ma ten temat, ale chciałbym żebyście mi napisały co wiecie na ten temat. I ostatni pytanie - mój problem tak naprawdę dotyczy piersi, czy w takim razie konieczne będzie badanie na fotelu? Czekam na odpowiedzi, miłego dnia
Dziwię się że tyle zwlekałaś z tym badaniem, ale jeśli nie miałaś problemów to jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, ja po  raz pierwszy byłam badana jako nastolatka, byłam tak przerażona że nie wiem czy byłam badana przez odbyt, zakładam że nie bo bym to czuła. U mnie chodziło o nieregularne miesiączki, dostałam hormony po których było przez jakiś czas lepiej. teraz ginekolog zapisała mi belarę, na regulację ale też jako antykoncepcje.
Lekarz najprawdopodobniej nie będzie chciał cie badać, bo po co? Przynajmniej mi tak powiedział. Według lekarza nie ma powodów do badań, dopóki nie rozpoczyna się współżycia, przynajmniej tak mi powiedział, gdy byłam pierwszy raz u ginekologa kilka lat temu.
imissyou powiem szczerze, że bardzo dziwne miał według mnie podejście ten Twój lekarz. Rak czy inne sprawy nie biorą się od seksu... Przecież nie tylko do tego służy pochwa, co nie? Naprawdę lekarz pierwsza klasa.
Co do Ciebie, opal1987 to myślę, że ginekolog uznałby Cię za perełkę, a nie kogoś wartego wyśmiania. Dziewictwo w Twoim wieku to coś pięknego i nie powinnaś się tego wstydzić. Powinnaś być badana tak jak piszesz. Pilnuj tego. Ja pierwszy raz byłam w wieku 21 lat, więc też późno.. Już musiałam, bo endokrynolog podejrzewał problemy hormonalne. Wizyta była przyjemna, niestresująca, a pani doktor zapisała http://www.inofem.pl/ i od tej pory wszystko się poprawiło, Kontrolnie po roku też ok. I jak tam Twoja wizyta?