FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Moda na orientalne kosmetyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Mam pytania odnośnie takie kosmetyków naturalnych jak szampon z czarnuszki. Na wielu stronach internetowych te preparaty są opisywane jako cudowne. Są o wiele lepsze niż specyfiki z apteki. Natomiast pojawia się pytanie dlaczego https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/szt...owanie/306 nie jest wykorzystywany w kosmetykach popularnych firm? Właśnie ta sprawa nie daje mi spokoju. Dlaczego ogromne korporacje nie wykorzystały tych środków naturalnych do produkcji leków. Przecież w wielkich koncernach jest spora grupa specjalistów i naukowców, którzy nie potrafią wykorzystać takiego specyfiku jak szampon z czarnuszki. Co myślicie, czy rzeczywiście te naturalne kosmetyki są tak dobre jak piszą to na stronach internetowych?
szamponu z czarnuszki, i szczerze, nie widzę różnicy ani poprawy taki troszkę bubel moim zdaniem...
Mogę wam polecić mysło https://www.frisco.pl/pid,40022/n,barwa-...tn,product Żona nie dawno kupiła jest rewelacyjne.
Na temat czarnuszki się niestety nie wypowiem, bo nie używałam, natomiast działanie oleju kokosowego jest naprawdę rewelacyjne. Używam go głównie do włosów. Po maseczce wykonanej z tego specyfiku są gladkie, błyszczące i sprężyste. 
Natomiast płukanie ust olejem kokosowym potrafi wybielić zęby !! Nie wierzyłam w to, dopóki sama nie spróbowałam 
W olej zaopatrzam się w sklepie Magvita, ponieważ mają tam duże, ekonomiczne opakowania, a u mnie olej kokosowy schodzi "jak woda"
Orientalne kosmetyki? Szczerze mówiąc nie słyszałam i nigdy nie używałam.
Ja dla mnie azjatyckie kosmetyki są jednymi z lepszych kosmetyków, polecam każdemu.
ja używam oleju kokosowego do włosów i naprawdę są piękne Smile
Polecam naturalne kosmetyki w tym mydło dziegciowe bardzo dobre i świetne na problemy skórne
Wydaje mi się, że była taka moda, ale już nieco przestało to być takie popularne
Jak Orientalne to tylko z Otrientany przychodzą mi do głowy. Jak sama nazwa wskazuje Smile Wiecie że oni u siebie w sklepie mają outlet i te cuda można kupić za połowę ceny? po prostu datę ważności mają krótszą. Sobie można je kupić i wypróbować w tańszej ofercie