FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Restauracja, jaka najlepsza?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy często chodzicie do swojej ulubionej restauracji? Przyznam, że ja zawsze, gdy mam ku temu okazję. A moja ulubiona restauracja znajduje się we Wrocławiu, a jest to Road American Restaurant, w której serwują najlepsze burgery we Wrocławiu . Poza burgerami można tam również zjeść inne dania, które są smaczne i pyszne.
Ostatnio miałem okazję być kilka razy w Krakowie i jadłem bardzo dobry obiad w tej restauracji http://www.restauracjaavangarda.pl/pl . Niestety Kraków nie jest moim miastem i nie mam często okazji by jadać w tej restauracji.
Godna uwagi jest restauracja w Kołobrzegu. Warto się tam wybrać, jeśli będziemy w okolicy. Można tam liczyć na bardzo dobre jedzenie. Poza tym obsługa jest fantastyczna, a to jest duży plus. Można się tam najeść do syta.
A często chodzicie do restauracji? Ja rzadko, chcialabym częsciej, ale jednak finanse mnie ograniczają.
Bi ja wiem, ja do restauracji nie chodzę
Ja też nie bardzo, głównie z tego powodu, że zwyczajnie za drogo. Najczęściej chodzę tylko przy bardziej specjalnych okazjach, więc ulubionej restauracji nie mam.
Bardziej lubię domowe jedzenie. Naprawdę lubię gotować. Lubię gotować zarówno dania mięsne, jak i ciasta.
Wydaje mi się, że najlepsze są te z owocami morza Smile
Do restauracji raczej nie chodzę, chyba że jestem na jakiś wyjazdach, to wtedy warto wiedzieć, gdzie iść na dobry posiłek. Teraz sezon zimowy i często wyjeżdża się w góry na narty, zobacz tu, gdzie warto iść na obiad w Szczyrku i gdzie poleca się to narciarzom.
https://naskrajnej.pl/biznes-lunch/ to bardzo ładne miejsce gdzie można spotkać się na lunch biznesowy. Polecam szczególnie dlatego bo sam sprawdziłem to miejsce i wiem czym się cechuje. Mogę powiedzieć, że wnętrze jest bardzo elegancko urządzone, jedzenie jest bardzo smaczne a obsługa pomocna i miła.
Stron: 1 2