FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Nie jestem w stanie się zdecydować . Doradźcie co zamówić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Mam przed sobą remont mojej kuchni, która lata świetności ma już za sobą. Zastanawiam się nad wyborem właściwych mebli kuchennych. Nie jestem w stanie się zdecydować nad wyborem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chcę, aby moja kuchnia posiadała nowoczesny wygląd jak na tym obrazku: [Obrazek: 117.jpg] - zdjęcie ze strony: http://hotelwradomiu.pl . Tego rodzaju wygląd jest bardzo atrakcyjny, lecz nie mam pojęcia czy dobrze będzie się komponował w mieszkaniu w bloku w starym budownictwie. Z drugiej strony pomyślałem o pójściu w coś bardziej konwencjonalnego jak taki rodzaj mebli do kuchni: [Obrazek: 126.jpg] tego samego producenta co wcześniej napisałem. Te rozwiązanie ma elementy nowoczesne, ale jest utrzymane w tradycyjnym charakterze. Jak sądzicie, które meble lepiej będą komponowały się do mieszkania. Również istotnym aspektem jest ich utrzymanie w czystości. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze wypowiedzi.