FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak oni to robią ze są tak wysoko?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób jest to możliwe, iż dana strona jest tak wysoko w wyszukiwarce Google. Chodzi mi o frazy tego typu: windy towarowe, które są dla mnie najbardziej interesujące. Mam stronę internetową, która funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 7 lat. Była jakiś czas temu pozycjonowana i byliśmy w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki. Dzisiaj nie ma nas nawet w pierwszej pięćdziesiątce. A ta nowa firma na hasła: dźwigi towarowe http://betreuerin.com.pl jest w pierwszej 20 lub 10 wyników. Firma, o której mówię funkcjonuje w branży od roku i mają tak dobre pozycje na takie frazy? Jak to jest możliwe, że nasza firma która ma dłuższą historię i ma dłużej stronę internetową, jest znacznie niżej na tego rodzaju frazy: windy towarowe. Proszę o poradę osób, które orientują się lepiej na tym temacie.
Pewnie strona posiada własne, dobrze zbudowane zaplecze linkowe. Poza tym może też być zoptymalizowana pod kątem wymienionych fraz.
Lub też pozycjonowana w seopilocie Wink
Może też chodzić o dobry content marketing, który zyskuje cały czas na znaczeniu.
chyba zainwestowali w dobrą firmę marketingową
Mają po prostu dobrze zoptymalizowaną stronę pod konkretne frazy kluczowe.
Zapewne pozycjonują ją najlepsi.
Sama napisałaś o frazach - słowach kluczowych. Jeśli dany portal specjalizuje się w jednym temacie i wciąż - ale umiejętnie! - powraca do tych samych słów kluczowych, jest w stanie dobrze się wypozycjonować (parę wartościowych "słów o słowach kluczowych ;-) tutaj: http://blog.hekko.pl/dobor-slow-kluczowy...ozliwosci/). Do tego dochodzi ogarnięte SEO, czyli nagłówki, podomykane tagi, wartościowe współprace linkujące... Naprawdę jest dużo czynników, które mogą sprawić, że nasza konkurencja pyknie w górę, zanim się zorientujemy. Warto temu zapobiegać, ulepszając własny serwis, jednak nieprzyjemnych niespodzianek nie unikniesz nigdy. Cierpliwości i wytrwałości! :-)
Stawiam na to że strona posiada własne, dobre zaplecze linkowe (strony zapleczowe dobrej jakości).
Pozostałe konkurencyjne strony są zapewne pozycjonowane, a także możliwe że Twoja strona dostała filtr lub bana, skoro nagle zniknęła z wyników wyszukiwania. Proponuje CI skontaktować się z jakąś bardziej znaną firmą zajmującą się pozycjonowaniem (np. z http://www.tredos.info/) i niech fachowcy ocenią co jest nie tak, co można osiągnąć przy konkretnej możliwej dla Ciebie sumie, w jaki sposób w jakim czasie. Pozdrawiam Smile
Stron: 1 2