FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [Współpraca] Wspólnik "Pozycjoner" poszukiwany do wspólnego biznesu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim,

Nie będę tutaj pisał piękną polszczyzną bo nie na tym mi tutaj zależy. Na pewno większość osób zastanawia się o co chodzi w tym tajemniczym tytule tematu. Szczegółów nie zdradzę ale jestem w stanie napisać, że chodzi o zarabianie na zagranicznych sieciach, które oferują płatność za wykonanie przez użytkowników danych akcji. Najważniejszą kwestią jest dobranie odpowiedniej niszy i ja takie pomysły oczywiście mam.  No i oczywiście ciężka, rzetelna i konsekwentna praca. 

Mam pomysły, projekty które już istnieją ale brakuje mi umiejętności i wiedzy skonkretyzowanej na temat pozycjonowania zagranicznych serwisów w Google.com. Nie posiadam odpowiedniego sprzętu jak i wiedzy praktycznej. A więc temat ten stworzyłem w celu poszukiwania "wspólnika, który bardzo dobrze zna się na pozycjonowaniu zagranicznych serwisów pisanych w języku angielskim". Tematyki serwisów są różne. A więc szukam konkretnej, dysponującym czasem oraz chęciami osoby, która potrafi pozycjonować serwisy zagraniczne w Google.com. To jest priorytetem podjęcia ewentualnej współpracy. Więcej szczegółów na temat formy zarabiania, ustalenia szczegółów współpracy, potencjalnych zarobków oraz obecnych przedstawię po skontaktowaniu się ze mną na poniższy E-mail. Zdaję sobie, że nie przedstawiłem wiele szczegółów ale z pewnością każda osoba, która się ze mną skontaktuję otrzyma dokładny opis i plan ewentualnego działania. 

Email: topteamcpa@gmail.com

Pozdrawiam