FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Studia z informatyki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli chcielibyście pójść na studia z informatyki, ale jeszcze nie wiecie  gdzie, to polecam Wam Europejską Uczelnię w Warszawie. Dostępna tam informatyka studia magisterskie Warszawa jest naprawdę na dobrym poziomie. Poza tym są tam również inne kierunki i poziomy studiów. Mogą to być studia zaoczne lub dzienne. Czy ktoś z Was wybiera się na taki kierunek?
A czy trudno jest się dostać na ten kierunek bo wydaje się byc interesujący.
Informatyka teraz jest coraz bardziej popularna i się nie dziwię. Teraz wszystko jest związane z internetem i sprzętami. Bardzo przyszłościowy zawód.
myślę że teraz jest duże zapotrzebowanie na informatyków
Potrzeba zwłaszcza programistów, więc w tym się kształć.
Programistów nigdy dość więc pracę w tej dziedzinie na pewno znajdziesz, tak samo w grafice. Ogólnie jako informatyk pracę znajdziesz na pewno tylko że są to naprawdę ciężkie studia.
Ja się zastanawiał... dzięki za propozycję, na pewno wezmę ją pod uwagę Big Grin
Ja skończyłam studia informatyczne 2 lata temu. To dobry kierunek. Na brak pracy nie narzekam.
Wielu moich znajomych studiuje informatykę i powiem szczerze, że w zależności od szkoły prezentują różny poziom. Wydaje mi się, że to gdzie studiują odgrywa więc kluczową rolę.
Studia w Warszawie myślę że mogą być na wyższym poziomie jak w innych miastach. Tak przypuszczam, bo stolica, większa konkurencja itp. W małym mieście poziom może być zupełnie inny
Stron: 1 2