FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Budowa oczka wodnego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej. Co myślicie o oczku wodnym w ogrodzie? Wydaje mi się, że fajne i nowoczesne urozmaicenie. Znajoma poleca mi http://urzadzamyzielen.pl/oferta/woda-w-...zka-wodne/, ponieważ firma jest solidna  a fachowcy profesjonalni. Jakie jest Wasze zdanie?
Kiedyś chciałam mieć takie oczko wodne w ogródku ale potem stwierdziłam że za dużo roboty Tongue
Ja też zawsze marzyłam o taki oczku, zwłaszcza, ze mam żółwia, który byłby tym zachwycony chyba bardziej niż ja. Mam już nawet wykopaną dziurę, więc mam nadzieję, ze teraz już będzie z górki.
Wykopanie dziury to dopiero początek, także jeszcze nie tak z górki wcale Tongue
mój znajomy planuje postawić sobie w ogródku oczko wodne za 100 tysięcy złoty, chyba upadł na głowę Big Grin no ale jak się nie ma co zrobić z pieniędzmi to tak jest
Fajne takie oczko wodne w ogrodzie Smile
To może być całkiem dobry pomysł, aczkolwiek warto sprawdzić najpierw jakie będą koszty takiego oczka Smile
oczko wodne to super sprawa, ale nie ma co też przesadzać z wydatkami na nie, po taniości też da się zrobić
Jasne, że się da ja zrobiłem sam takie oczko produkty które użyłem kupiłem na promocjach... jak chcecie jakieś porady to śmiało pytajcie, pomogę Smile
Żeby oczko żyło sobie swoim życiem a przy tym wyglądało, potrzeba odpowiedniego systemu filtracji, preparatów itd. Na dodatek ręcznie trzeba wybierać zanieczyszczenia takie jak np. liście. To dużo pracy ale myślę, że warto.
Stron: 1 2