FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak schudnąć po ciąży
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii Smile
Może warto byłoby zdrowo się odżywiać i więcej ćwiczyć?
Na pewno tryb życia sam w sobie ma bardzo duże znaczenie
Z pewnością trzeba dać sobie czas, zacząć zdrowo się odżywiać, a także zadbać o aktywność fizyczną.
Myślę, że dobrym pomysłem jest kupienie sobie rowerka stacjonarnego.
To wbrew pozorom wcale nie jest taki prosty temat. Wrócic do formy jest potwornie ciężko, zwłaszcza gdy skala powędrowała do nadwyżki kg w liczbie 10kg No niciekawie to było w moim przypadku. Do tego mam tarczyce, wiec należało podejsc do tematu z rozsądkiem. Chodziłam tutaj do bariatry https://zwalczotylosc.pl/bariatria/ najpierw na konsultacje, a pozniej na terapie lecznicze. Leczenie metoda zachowawcza czyli dieta + aktywnosc fizyczna z uwzglednieniem wlasnie problemow tarczycowych. Po 6mscach na luzie wróciłam do formy sprzed ciazy
Wydaje mi się, że najlepiej chyba skorzystać z pomocy dietetyka.
Szczerze mówiąc długo zastanawiałam się nad odpowiednimi odżywkami. Gainer to odżywki, których stosowanie wspomaga przyrost masy mięśniowej. Przeznaczone są dla szczupłych sportowców i kulturystów, u których rozbudowa mięśni zachodzi bardzo trudno. Odżywki typu gainer bazują przede wszystkim na węglowodanach (50-80%) oraz niewielkiej ilości białka (10-35%). Czy ktoś z Was korzystał? 
Odpowiednia dieta, ruch i motywacja Smile Jeżeli nie masz czasu na gotowanie, zawsze pozostaje catering dietetyczny chociażby z https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/tczew/ . Wybór diet jest tutaj na tyle duży, że bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym ceny w tym przypadku są jak najbardziej przystępne.