FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: rolety zewnetrzne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Macie w domach zewnętrzne rolety okienne ? Dopler ma w ofercie rolety dla budynków gotowych i nowo powstających, z systemem automatyki na życzenie. Wygląda to nieźle, no i spełnia wiele funkcji. W połączeniu z ich bramami efekt jest idealny Smile
Nie mam takich rolet, bo mieszkam w mieszkaniu i to na 6 piętrze Smile
To moim zdaniem wcale nie wyklucza posiadania rolet zewnętrznych. Ja póki co też ich nie mam, ale zastanawiam się nad kupnem.
Rolety zewnętrzne to świetna sprawa, oprocz zabezpieczenia przed hałasem i światlem dają tez niezłą ochrone przeciwwłamaniową Wink
Nie, u mnie takich rolet nie ma, ale z tego co zauważyłam najczęściej montują je osoby mające mieszkania na parterze właśnie.
Rolety mam i jestem bardzo zadowolona Smile
Myślałam o takim rozwiązaniu, ale niestety one nie sprawdzą się w moim domu a szkoda bo świetnie się prezentują.
Jeśli chodzi o rolety, nie tylko zewnętrzne, ale też wewnętrzne czy dachowe, to mogę ze szczerym sercem polecić tę https://perfecta.pl/. Korzystałam z ich usług, kiedy wykańczałam mój dom i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Poza tym używane przez nich materiały są naprawdę najwyższej klasy i na pewno przetrwają lata.
Rolety zewnętrzne to dobre rozwiązanie, szczególnie jak mieszka się na parterze i chce się w ten sposób zabezpieczyć dom.
U mnie by się przydały takie rolety.
Stron: 1 2