FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: ElPresto.pl - Twoją Szansą na Sukces!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serwis elpresto.pl powstał głównie dla agencji reklamowych jak również producentów, pośredników
i wszystkich ich klientów. W przeciwieństwie do innych portali aukcyjnych gdzie znajdują
się wszystkie możliwe produkty - ten portal powstał tylko pod daną branżę - reklamową.

Oferujemy:
  • Darmową rejestrację
  • Brak opłat związanych z wystawieniem aukcji
  • Brak prowizji od sprzedaży produktów
  • Przy rejestracji otrzymujesz od nas 10 zł na wyróżnienie swoich produktów
  • Możliwość użycia szablonów oraz ikon z innego portalu 

Więc teraz zacznij z elpresto.pl! Wystaw swoje aukcje wykorzystując szablony i ikony z innego portalu,
nic nie tracisz tylko zyskujesz! Bądź jednym z pierwszych którzy wystawią swoje aukcje
- wyprzedź konkurencję.

A my w tym czasie:
Rozpoczniemy pełną rozbudowaną KAMPANIĘ REKLAMOWĄ związaną z serwisem
elpresto.pl aby przyciągnąć dla Ciebie tłumy klientów!

[Obrazek: 86639467080201667186.png]
www.elpresto.pl
Do opcji wysyłki zostały dodane paczkomaty InPost!
Zapraszamy do wystawienia darmowych aukcji oraz śledzenia naszego Facebook'a! Smile
https://www.facebook.com/elprestopl?ref=...page_panel
Odwiedziłem tą stronę i nawet wystawiłem aukcje tydzień temu skoro jest za darmo więc nic nie tracę, a to zawsze jakaś dodatkowa forma reklamy swych produktów. Otrzymałem kilka telefonów od klientów, którzy również odwiedzili tą stronę i byli zainteresowani kupnem mych przedmiotów. Sklep nie pobiera opłat za wystawienie aukcji oraz nie ma prowizji od sprzedaży - jest to dobra sprawa ponieważ można obniżyć trochę ceny swych produktów. Ostatnio zauważyłem nawet, że dodali nowy sposób dostawy inpost - paczkomaty na prośbę klientów. Śledzę ten portal codziennie i widzę, że są postępy w rozwoju, ponieważ cały czas wchodzą nowe aukcje więc już jest w czym przebierać.

Polecam stronkę gorąco i życzę powodzenia w dalszym rozwoju.
Zapraszamy wszystkich gorąco do zakupów przedmiotów, które do tej pory zostały wystawione na ElPresto!

Każdy znajdzie reklamę dla siebie jak i swojej firmy! Smile

Zapraszamy również do rejestracji i wystawienia Darmowych aukcji oraz śledzenia nas na Facebook Smile
Portal rośnie w siłę! Codziennie rejestrują się firmy, które wypełniają serwis swoimi produktami.
Gorąco zapraszamy do zakupów, jak i wystawienia DARMOWYCH aukcji!

ElPresto.pl
Jeśli ktoś uważa, że na portalu nie ma kategorii/podkategorii dla wykonywanych przez Was produktów reklamowych, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie elPresto.pl

Z chęcią stworzymy kategorię dla Was, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje, oczywiście związane z branżą reklamową Smile