FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: General-Metin.pl - Forum zrzeszające Polskich Graczy Metin2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 35319241006670062440.jpg]
Cześć.

Chciałbym zaoferować ofertę współpracy z prywatnymi serwerami Metin2. Dokładnie 09.02.2015 r. w sieci ujawniła się nowa społeczność, którą jest General-Metin.pl. Społeczność ta ma celu zrzeszać Polskich Graczy Metin2. W tym celu tematyka naszej społeczności pozwala nam zawrzeć współpracę z prywatnymi serwerami Metin2.
Jesteśmy dwu-osobą zgraną ekipą, która staż w skrypcie IP.Board ma blisko 5 lat. Założycielem głównym jestem ja - Kriss, a sprawy techniczno-ogólne czy opłaty pełni Lothos.
Dążąc do sedna wątku nasza społeczność o tematyce Metin2 wyróżnia się troszkę w sieci wnętrzem forum, a dokładniej jego dodatkami, które sprawiają, że przebywanie na forum przestaje być nudne.
Co dokładnie mam na myśli pisząc ten post z ofertą współpracy. Otóż wiem, że wiele Administratorów, którzy zakładają własny serwer chcą go zrobić jak najlepiej. Wiadomo także, że publikowanie treści z pracami serwera najlepiej jest umieszczać na forum serwerowym czy też samej stronie głównej, aczkolwiek... Spotkałem się nieraz, nie dwa, że Administrator serwera zapomniał opłacić forum czy też konfigurować go zgodnie z update'ami ze strony właścicieli skryptów.
W tym temacie chciałbym zaoferować DWIE z możliwych metody współpracy z naszą społecznością:

Metoda nr 1
- Opublikowanie kategorii "Partnerzy", wraz z działem nazwy prywatnego serwera Metin2, oraz poddziałami według uznań Administratora. Rzecz jasna w dziale serwera, Administrator, oraz osoby przez niego upoważnione otrzymują pełne prawa moderacyjne.

Metoda nr 2
- Wymian bannerami forum. Natomiast my oferujemy coś więcej. Forum serwera umieści nasz banner na swoim forum czy stronie głównej, a my w zamian umieścimy także banner serwera w panelu 'Partnerzy' ALE dodatkowo dodamy link do strony głównej serwera w panelu bocznym "Top 5 serwerów Metin2", oraz publikacja/zapowiedź owego serwera zostaje podpięta na czas współpracy.

Wiemy, że wchodząc na nasze forum, aktywność jest dość niska, aczkolwiek na forum zawsze ktoś jest. Administracja przesiaduje w każdej wolnej chwili, więc niema takiej możliwości, aby nie mieć pilnego z nią kontaktu.
Wszelkie współpracę pragnę omówić z Administracją serwera na komunikatorze głosowym jakim jest TeamSpeak w celu dobrego porozumienia się.
Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany ową współpracą, poniżej zostawiam kilka metod kontaktu;
GG: 51700855
PW: MPC
PW: G-M
TeamSpeak: w zależności od administracji

Wszelkie hejty, które popłyną w moją stronę czy stronę naszej społeczności proszę wyjaśnić, a na pewno odpowiednio zareagujemy w celu wyjaśnienia sprawy.
Na koniec dodam, że obawy tzw. padnięcia forum są minimalne, gdyż jesteśmy zaangażowani w ten projekt bardzo, bardzo starannie, więc o zamknięciu go z naszej strony absolutnie WYKLUCZAM.