FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: szafki do pracowników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie szafki do pracowników macie?
Zwykłe, a a jakie maja bycz forniru
Ja takie szafki bhp zobacz tutaj
To chyba bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie dla pracowników. Przynajmniej teraz się ich rzeczy nigdzie nie krzątają.
Przejrzyj sobie ofertę tego producenta http://www.bakpol.pl/informacja/25/meble-metalowe . Wybór jest naprawdę duży. Meble są oczywiście metalowe i bardzo solidnie wykonane. Wiem, bo sama robiłam jakiś czas temu zakupy u tego producenta.
Metalowe są najlepsze, choć nie wyglądają zbyt korzystnie. Jednakże zazwyczaj i tak są schowane w pomieszczeniach tylko dla pracowników/szatni.
Na siłowni mamy całkiem ładne drewniane szafki, więc myślę, że one też powinny sprawdzić się całkiem nieźle, no i prezentują się nieco korzystniej.
My w pracy nie mamy szafek, ale mi to szczerze mówiąc jest całkiem na rękę. Wolę mieć swoją torbę koło siebie, bo nigdy nie wiem, kiedy czegoś będę potrzebować.
Jeśli dalej nie wybrałeś to warto żebyś sprawdził lokalne serwisy ogłoszeniowe. Sporo osób wystawia szafki i ogólnie akcesoria dla robotników. Pojawiło się nawet ogłoszenie, gdzie na sprzedaż jest kontener mieszkalny na sprzedajemy.pl, więc myślę że znajdziesz też szafki w dobrej cenie. Ile chcesz przeznaczyć na jedną i ile sztuk potrzebujesz?
No a co powiecie na to wyposażenie sklepów?
Można je wykorzystać do innych celów na hali?
Myślę, że można, ale nie znam się zbyt dobrze na tym temacie.
Stron: 1 2