FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Praktyczny prezent na Dzień Ojca ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ekskluzywne maszynki do golenia SHAVE-LAB to idealny prezent na Dzień Ojca. Stylowy design, wygodne w użyciu, z antypoślizgiową strefą z naturalnego kauczuku, nożyki z 4, 6 lub 6+1 ostrzami to szybkie, dokładne a zarazem bezpieczne golenie dla Twojej skóry.
Do zakupienia w Polsce wyłącznie na SHAVE-LAB PL . To praktyczny pomysł na prezent, który zadowoli każdego tatę ;-)
Faktycznie, takie coś to świetny pomysł na prezent na Dzień Ojca Smile

gosc

Bardzo fajne pomysłySmile Muszę któryś z nich w tym roku wcielić w życieSmile
Dla faceta fajnym pomysłem na prezent może być także dobry alkohol a do tego jakiś ładny butelkowiec (ostatnio widziałam śliczne w sklepie Versanis) . Nie są to drogie rzeczy a myślę, że mężczyzna z takiego zestawu byłby zadowolony. Maszynka do golenia to w sumie też fajne rozwiązanie.
Pamiętam jak w dzieciństwie chciałam mieć psa i mój tata na niego się nie zgadzał. Postanowiłam z moim bratem dać mu w prezencie by nie mógł go oddać. Jak go zobaczył to powiedział: "teraz to musimy kupić legowisko dla psa".
Ciekawy prezent pod warunkiem, że tata grilluje Smile Ten pomysł z maszynką do goleni też jest dobry, ale kupno porządnego sprzętu z pewnością zawsze się sprawdzi.
Maszynki zawsze się przydadzą Big Grin
Łap http://castorama.pl/inspiracje-i-porady/...ynczo.html Jak się dowiesz, jak wybierać wiertła, to taki prezent można kupić koledze w prezencie Wink Moim zdaniem najlepsze są prezenty praktyczne.
Wszystko zależy od funduszy...
Ja swojemu kupuje w tym roku pen drive za 79 zł z vobisa i jakieś dobre czerwone winko Czyli coś przydatnego i coś dla podniebienia.
Kwestia też zainteresowan taty... Moj korzysta duzo z komputera wiec na pewno mu sie przyda przenośna pamięć.
Fajnym prezentem może byc jakies wspolne rodzinne wyjscie na obiad albo deser
W sklepach teraz możesz znaleźć wiele promocji, także może warto kupić jakiś sweter na zimę np? Smile Polecam, aby śledzić stronkę qpony.pl, ponieważ można tam znaleźć wiele promocji do różnych sklepów. Przykładowy kupon wygląda w ten sposób: https://www.qpony.pl/bershka
Stron: 1 2