FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Ciekawy blog o bieganiu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam wszystkich na ciekawy blog o bieganiu:
bieganieblog.wordpress.com
Jak widzę blogi o bieganiu pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jestem tylko ciekawa co sprawiło, że nastąpiła taka moda na uprawianie tego sportu?
Być może wprowadzenie do powszechnego obiegu aplikacji typu Endomondo, które skutecznie motywują do biegania. Poza tym to po prostu jest modne.
Też mi się tak wydaje. Choć jeśli mam być szczera, to wolę modę na bieganie i blogi o tym sporcie niż modę na modę i wszelkie blogi szafiarek.
Co jakiś czas pojawia się moda na nowy blog. Szafiarenki trochę zniknęły, teraz pojawiają się blogi i videoblogi o bieganiu i nordic walkingu.
Coś dawno się nie pojawił nowy wpis...
(02-24-2015, 21:39)yanko napisał(a): [ -> ]Coś dawno się nie pojawił nowy wpis...
Wszyscy biegają Smile
(02-24-2015, 21:39)yanko napisał(a): [ -> ]Coś dawno się nie pojawił nowy wpis...

A co tu pisać. Zdjęcia z fotera a pod spodem pewnie katalog pod pozycjonowanie. Z takimi maratończykami o bieganiu nie ma co gadać Smile
Świetnie! promujmy bieganie, zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie. Przeprowadzajmy szkolenia, warsztaty, piszmy artykuły. Róbmy wszystko, żebyśmy byli fit a przede wszystkim zdrowi! Fajny blog, czekam na więcej wpisów.