FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: jak inwestować pieniądze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Chcesz wiedzieć jak inwestować pieniądze, poznać bezpieczne i pewne sposoby, dzięki którym zobaczysz jedynie zyski? Koniecznie odwiedź moją stronę internetową naszkowalski.pl, ponieważ znajdziesz tam bardzo wiele cennych informacji i wskazówek, które pomogą Ci pomnożyć swoje finanse. Bez względu na to, jak wielkie masz nadwyżki finansowe, czy są to grube tysiące, czy jedynie kilkusetne złotówki. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o finansach, a co najważniejsze poznasz tajniki, dzięki którym nie stracisz dotychczas oszczędzonych złotówek.
No według mnie obecnie warto jest inwestować w obligacje lub zostawić pieniądze na dobrze oprocentowanej lokacie.
Takich konkretnych blogów niestety nie znam, ale na money.pl i takich powinieneś znaleźć.
Najlepiej teraz jest zainwestować w działki Smile
Oszczędzanie piniędzy = dobra lokata, działka w dobrej lokalizacji czy też oszczędnościowe konto bankowe. Ewentualnie skarpeta pod poduszką Big Grin
Ja polecam założenie konta IKE, nie płacić się podatku, nawet jak się oszczędza na lokatach. Do bardzo duży handicap IMO.
Każdy inwestuje w to co może i na co mu pozwalają fundusze. Warto by w ogóle w coś inwestować i nie być rozrzutnym, bo mam wrażenie, że przyszłość w naszym kraju jeszcze nie jest na tyle stabilna by móc być pewnym przyszłości.
Dla tych co inwestują w nieruchomości polecam ten portal- http://www.polnoc.pl
Inwestowanie w nieruchomości to chyba jedna z najpewniejszych opcji. Wiele osób ją wybiera.
(09-11-2015, 12:12)anini napisał(a): [ -> ]Inwestowanie w nieruchomości to chyba jedna z najpewniejszych opcji. Wiele osób ją wybiera.
Zależy od koniunktury. Teraz nieruchomości drożeją, ale szczytu jeszcze nie ma więc można podążać za trendem.
(07-13-2015, 11:50)zenat napisał(a): [ -> ]Najlepiej teraz jest zainwestować w działki Smile

Chodzi Ci o nieruchomości ziemskie czy o dopalacze i takie tam działeczki? Smile
Stron: 1 2 3